-

Berlyne triumfavęs „Real“ klubas pratęsė pergalių seriją

2023.01.12 22:50
Fabienas Causeuras | Scanpix nuotr.

Pergalių seriją iki trijų Eurolygoje pratęsė Madrido „Real“ (13-6) krepšininkai.

Karališkasis klubas svečiuose 84:77 (25:12, 21:23, 20:24, 18:18) pranoko Berlyno ALBA (6-13) komandą bei nutraukė jos trijų iš eilės laimėtų rungtynių seriją turnyre.

Ispanijos ekipa susitikimą pradėjo galingai. Pastaroji jau pirmajame kėlinyje diktavo sąlygas ir po atkarpos 6-0 pirmą kartą mače susikrovė dviženklę persvarą (25:12).

Svečiai sudavė dar vieną smūgį antrojo ketvirčio pradžioje, kai šovė į priekį spurtu 9-0 ir buvo priekyje jau 19 taškų skirtumu (34:15).

Tai buvo didžiausias atstumas tarp komandų rungtynėse. Nepaisant tokio deficito, aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti antroje susitikimo dalyje.

Ketvirtajame kėlinyje Berlyno ekipa sumažino deficitą vos iki 2 taškų (66:64), tačiau tada sekė oponentų atkarpa 11-3 ir šie vėl atsiplėšė (77:67).

Vėliau svečiai išlaikė saugų atstumą ir išsaugojo pergalę savo rankose – 84:77.

„Real“: Džananas Musa 15 (3/6 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.), Fabienas Causeuras (3/4 trit.) ir Mario Hezonja po 11, Petras Cornelie 8, Nigelas Williamsas-Gossas ir Guerschonas Yabusele po 7.

ALBA: Jaleenas Smithas 22 (2/3 dvit., 5/11 trit., 3/3 baud.), Tamiras Blattas 12, Maodo Lo 10 (6 rez. perd.), Christas Koumadje 9, Luke‘as Sikma ir Yovelas Zoosmanas po 7.