A.Valujavičius dalinasi kelių minučių vaizdais iš kelionės per Atlantą: „Psichologiškai esu susitvarkęs ir atvira aplinka manęs netrikdo“

2023.01.10 22:27
Aurimas Valujavičius | „Stop“ kadras

Aurimas Valujavičius | „Stop“ kadras

Per Atlanto vandenyną nuo žemyno iki žemyno plaukiantis Aurimas Valujavičius jau daugiau nei dvi savaites yra vienas atvirose vandenyse.

Antradienio vakarą A.Valujavičius pasidalino pirmuoju „youtube“ vaizdo įrašu, kuriame trumpai papasakojo, kaip jaučiasi.

„Esu savo namuose – Šiaurės Atlanto vandenyne. Dabar be sustojimo irklavau keturias valandas, o dabar – pertraukėlė“, – pasakojo A.Valujevičius. „Viskas visada priklauso nuo vėjo. Psichologiškai esu susitvarkęs, atvira aplinka manęs netrikdo ir jaučiuosi pakankamai savas, kartais praplaukia vienas kitas vėžliukas, nors dar daug gyvūnijos nemačiau“.

A. Valujavičiaus šia kelione siekia vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno per 110 dienų ar greičiau ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio metines, užfiksuoti Lietuvos ir pagerinti pasaulio rekordą. Tai įgyvendinęs, keliautojas taps pirmuoju tokį maršrutą įveikusiu lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje.

Keliautojo plaukimą per Atlanto vandenyną realiu laiku galite stebėti ČIA.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų