E.Spence‘as ir K.Thurmanas baigia susitarti dėl kovos, E.Stanioniui – dar vienas pažadas

2023.01.10 22:13
Keithas Thurmanas ir Errolas Spence'as | Instagram.com nuotr

Keithas Thurmanas ir Errolas Spence'as | Instagram.com nuotr

 ESPN antradienį paskelbė, kad WBA (Super), WBC ir IBF pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas amerikietis Errolas Spence‘as baigia susitarti dėl titulinės kovos su tautiečiu Keithu Thurmanu, pirmaujančiu WBC reitinge.

Nors iš sportinės pusės K.Thurmanas ir neatrodo nusipelnęs titulinės kovos, tačiau jis šiuo metu yra garsiausias iš potencialių E.Spence‘o varžovu ir gali jam padėti uždirbti didesnę sumą pinigų. Anot ESPN, ši kova planuojama balandžio mėnesį.

Įdomu tai, kad ši kova planuojama ne 147 svarų (66,68 kg), o 154 svarų (69,85 kg) kategorijoje. WBA prezidentas Gilberto Mendoza ESPN patvirtino, kad sutiko padaryti E.Spence‘ui išimtį ir leido jam kautis su K.Thurmanu aukštesnėje svorio kategorijoje, tuo pačiu neprarandant pasaulio čempiono diržo žemesnėje svorio kategorijoje.

E.Spence‘as yra ne sykį minėjęs, kad ateityje svarsto apie perėjimą į 154 svarų kategoriją ir ši kova bus pirmas bandymas tai padaryti. Nėra žinoma, ar E.Spence‘as po šios kovos dar grįš į 147 svarų kategoriją.

Taip pat G.Mendoza pareiškė, kad E.Spence‘as po kovos su K.Thurmanu turės 60 dienų, kad susitartų dėl superkovos prieš Terence‘ą Crawfordą dėl neginčijamo pasaulio čempiono statuso 147 svarų kategorijoje. Jie ilgai derėjosi 2022 m. pabaigoje, bet sutarimo taip ir nepasiekė bei pasuko skirtingais keliais.

WBA prezidentas taip pat davė eilinį pažadą Eimantui Stanioniui. Teigiama, kad jei E.Spence‘as po kovos su K.Thurmanu praėjus 60 dienų nesusitars dėl kovos su T.Crawfordu, tada jis privalės ginti diržą prieš E.Stanionio ir Vergilo Ortizo jaunesniojo kovos laimėtoją. Jei E.Spence'as to nenorės daryti arba jis nuspręs pereiti į aukštesnę svorio kategoriją, tada jam teks atlaisvinti diržą.

34-erių K.Thurmanas per paskutinius 5 metus yra įveikęs tik Josesito Lopezą ir Mario Barriosą bei pralaimėjęs Manny Pacquiao.

E.Stanionis anksčiau buvo užsiminęs, kad jei K.Thurmanas anksčiau už kitus gaus titulinę kovą prieš E.Spence‘ą, tai bus neteisinga iš sportinės pusės.

„Nemanau, kad yra teisinga, jog WBC liepė Spence‘ui kautis su Thurmanu, kuris ilgai buvo traumuotas ir beveik nesikovė. Jei jau esi traumuotas ir atiduodi diržą, tai grįžęs visų pirma nugalėk kažką iš reitingo lyderių, o ne „peršok“ eilę ir gauk titulinę kovą. Kiekvienas iš mūsų nori tapti čempionu, o kai kažkas ateina ir gauna tokias privilegijas, tai nėra sąžininga“, - minėjo lietuvis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų