T.Fury komanda išsiuntė O.Usykui preliminarų kovos kontraktą, IBF persigalvojo ir nusprendė netrukdyti surengti šią kovą

2023.01.10 21:48
Tysonas Fury ir Oleksandras Usykas | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury ir Oleksandras Usykas | Scanpix nuotr.

 Bokso pasaulis su nekantrumu laukia šiemet planuojamos kovos dėl neginčijamo sunkiasvorių kategorijos pasaulio čempiono statuso tarp brito Tysono Fury ir ukrainiečio Oleksandro Usyko.

Vienas iš T.Fury agentų – Frankas Warrenas – „talkSPORT“ portalui atskleidė, kad jie jau paruošė preliminarų kovos kontraktą ir išsiuntė jį O.Usyko atstovams. F.Warrenas viliasi, kad derybos neužtruks, nes laikas nėra jų sąjungininkas.

„Mes jiems jau išsiuntėme preliminarų kovos kontraktą. Derybos tęsiasi. Reikia viską suderinti kaip įmanoma greičiau, nes laikas – ne mūsų pusėje“, - sakė F.Warrenas.

Kalbama, kad O.Usykas ir T.Fury galėtų susikauti jau 2023 m. kovo pradžioje, jei tik pavyks paskubinti derybų procesą. Toks laikas būtų tinkamiausias, norint rengti kovą Artimuosiuose Rytuose.

„Kova vyks ten, kur bus galima uždirbti daugiausiai pinigų. Mes gerai žinome, ką mums siūlo britai, o visus kitus pasiūlymus vertinsime pagal pinigų sumas. Daug kas skundžiasi, kad mes norime iškelti šią kovą iš Didžiosios Britanijos. Aš juos suprantu ir pats mielai pažiūrėčiau šią kovą „Wembley“ stadione, tačiau prisiminkite bokso istoriją: Muhammadas Ali su George‘u Foremanu kovėsi tuometiniame Zaire, vėliau buvo superkova Filipinuose, didelės kovos vyko ir Jamaikoje. Tų laikų žvaigždės vyko ten, kur buvo siūlomi didžiausi pinigai. Mūsų vyrukai darys tą patį“, - sakė F.Warrenas.

Neseniai buvo kilusi grėsmė kovai dėl neginčijamo pasaulio čempiono statuso, kai IBF organizacija liepė O.Usykui ginti diržą prieš privalomąjį varžovą kroatą Filipą Hrgovičių. Nepraėjus nė 2 mėnesiams jie pareiškė, kad atšaukia šį savo sprendimą.

IBF taip pat pripažino savo klaidą, nes reikalavimas O.Usykui gautis su F.Hrgovičiumi būtų pažeidęs nustatytą diržų gynimo eiliškumą. Pagal esamą sistemą pirmasis iš privalomųjų varžovų progą kautis dėl diržo turi gauti WBA reguliarusis čempionas Danielis Dubois.

Skelbiama, kad didžiosios organizacijos netrukdys surengti T.Fury ir O.Usyko kovą dėl neginčijamo pasaulio čempiono statuso. Tos kovos laimėtojas vėliau turės kautis su D.Dubois. Po kovos su D.Dubois pagal planą ateitų eilė ir IBF privalomajam varžovui.

F.Hrgovičiui atstovaujanti „Wasserman Boxing“ agentūra jau užsiminė, kad svarstys imtis teisinių veiksmų, jei kroatas negaus titulinės kovos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų