-

„Pistons“ paskutinės sekundės metimu įveikė „Warriors“

2023.01.05 07:53
Bey | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Detroito „Pistons“ (11/30) ekipa. Dwane'o Casey auklėtiniai svetimoje arenoje 122:119 (34:26, 26:30, 31:32, 31:31) palaužė Oklando „Warriors“ (20/19) klubą.

Bojanas Bogdanovičius nugalėtojams per 33 minutes surinko 29 taškus (5/9 dvit., 5/6 trit., 4/5 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet prasižengė 1 kartą.

Likus žaisti 2,1 sekundei K.Thompsonas tritaškiu lygino rezultatą ties 119 taškų.

„Pistons“ po to paprašė minutinės pertraukėlės, po kurios pergalingą tritaškį įmetė Saddiqas Bey.

Oklando ekipa dešimtas rungtynes iš eilės žaidė be Stepheno Curry.

Rungtynių nebaigė Draymondas Greenas, kuris likus daugiau nei minutei išvytas iš aikštės dėl antrosios techninės pražangos.

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 29 (5/9 dvit., 5/6 trit.), Jalenas Durenas 18 (8/8 dvit., 11 atk. kam.), Saddiq Bey 17 (4/10 trit.), Alec Burksas 15, Isaiahas Stewartas 13 (1/7 trit., 7 atk. kam.), Jadenas Ivey 12 (4/10 dvit., 6 atk. kam.), Killianas Hayesas 9 (2/8 dvit., 13 rez. perd.).

„Warriors“: Klay Thompsonas 30 (8/13 dvit., 3/10 trit.), Jordanas Poole 24 (6/12 dvit., 3/10 trit., 6 rez. perd.), Ty Jerome 18, Anthony Lambas 17, Kevonas Looney 8 (15 atk. kam.), Mosesas Moody 8, Donte DiVincenzo 5.