V.Paulauskas grįžta į „Riterius“

2023.01.04 22:51
Valdas Paulauskas | Elvio Žaldario nuotr.

Valdas Paulauskas | Elvio Žaldario nuotr.

 Praėjusį sezoną nuomos pagrindais Gargždų „Bangoje“ praleidęs Valdas Paulauskas grįžta į sostinę ir būsimame sezone atstovaus „Riterių“ ekipai. Čia futbolininkas praleido ir 2021-uosius.

„Valdas ir prieš metus buvo peraugęs Pirmos lygos marškinėlius, todėl nesinorėjo jo marinti B komandoje. Galvoju, kad sprendimas paskolinti „Bangai“ buvo labai geras visoms pusėms – „Banga“ turėjo pajėgų žaidėją, jis pats per metus gerokai paaugo, o mes jį susigrąžiname suvyriškėjusį ir sustiprėjusį“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Pats futbolininkas taip pat teigia per metus gerokai užaugęs.

„Noriu padėkoti „Bangos“ treneriams, žaidėjams ir sirgaliams už praėjusį sezoną, per kurį jie visi man padėjo užaugti kaip futbolininkui. Gavęs daugiau žaidybinio laiko aikštėje, jaučiuosi patobulėjęs ir dar labiau pasitikintis savimi“, – sakė V.Paulauskas.

Dėl traumos dalį sezono futbolininkas nežaidė. Iš viso per praėjusį sezoną jo statistikoje 28 sužaistos rungtynės, 3 įmušti įvarčiai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

„Išsigydęs traumą, įsivažiavau ir manau, kad man sekėsi visai neblogai. Aišku, keisčiausia buvo žaisti prieš „Riterius“. Vis tik, komandoje buvau praleidęs trejus metus, pripratęs žaisti kartu, o dabar teko pakeisti rūbinę ir žaisti prieš daug pažįstamų veidų ir pasivaržyti prieš komandą, į kurią dabar grįžau. Grįžau dar labiau motyvuotas, labai laukiu, kada su komanda susitiksime treniruotėse ir pradėsime pasiruošimą naujam sezonui“, – kalbėjo V.Paulauskas.

Pirmoji pasiruošimo naujam sezonui treniruotė – sausio 9 dieną.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų