FutbolasLT_S02E18: „Sūduva“ bus! „Jonava“ bus! Ir susilpnėję lietuvių varžovai kovoje dėl C diviziono

2023.01.03 16:20
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

2023-iuosius metus „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrybinė grupė pradėjo tradicinėje aplinkoje ir įprastine sudėtimi. Pasisveikinę su naujais ir pasidalinę mintimis apie paskutinės senų metų savaitės asmeninius pasiekimus Aurimas Budraitis, Evaldas Gelumbauskas ir Naglis Miknevičius metodiškai išnaršė aktualiausius žaidėjų perėjimus, aptarė gandus ir padarė bene svarbiausią Naujų metų skambutį Marijampolės „Sūduvos“ prezidentui Vidmantui Murauskui.

Nors pašnekesys ilgai netruko, tačiau ir to užteko, kad būtų galima tvirtai konstatuoti – „Sūduva“ buvo, yra ir bus! Panašiai, tik kiek kita tema, „FutbolasLT“ tinklalaidės kūrėjas nudžiugino BE1 NFA vadovas Andrius Markevičius. Papasakojęs apie naujo sezono tikslus ir ambicijas, bei praėjusių metų pabaigoje pasirašytą bendradarbiavimo sutartį su Jonavos Sporto Centru, jis taip pat pareiškė, kad „Jonava“ buvo, yra ir, kas galėtų paneigti, bus!

Tokių ir panašių pareiškimų pakylėti tinklalaidės kūrėjai netrukus išbandė jėgas jau trečioje 50-ies „Hummel“ eurų vertės LIVE transliacijoje ir efektingai prisidėjo prie eilinės žiūrovų pergalės.

Galiausiai, patrupinus futbolo naujienų, tradiciškai buvo pateikti atsakymai į žiūrovų klausimus ir palinkėta susitikti kitą pirmadienį!

 

0:00 Intro. Naujieji metai

10:18 Transferai

42:49 Su „Sūduva“ viskas bus gerai!

44:09 Transferai

58:14 A.Markevičius – apie BE1 tarimą, sąjungą su „Jonava“ ir augantį biudžetą

1:17:24 „Hummel“ žaidimas

1:28:56 Futbolo trupiniai: silpnėjanti Baltarusijos rinktinė ir futsal reikalai

1:40:08 Žiūrovų klausimai  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų