V.Žala antrojo greičio ruožo nebaigs: važiuoja tiesiai į bivuaką ir paaiškino, kas nutiko

2023.01.02 16:42
Vaidotas Žala | „Stop“ kadras

Vaidotas Žala | „Stop“ kadras

 Pirmadienį itin liūdnai Dakaro ralio antrasis greičio ruožas baigėsi lietuviui Vaidotui Žalai, kuris įveikė kiek daugiau nei 100 kilometrų ir buvo privertsas sustoti.

V.Žala greitai pramušė du atsarginius ratus, o pramušus trečią, privalėjo stoti. Nors V.Žala, kartu su komandos draugu Guerlaino Chicherito sulaukė techninio sunkvežimio, tačiau galiausiai įvyko ir kitos problemos ir galiausiai V.Žala nebespės užbaigti šio greičio ruožo.

„100-ąjame kilometre pramušiame trečią padangą. Jau buvome netekę dviejų atsarginių. Tris valandas laukėme techninio sunkvežimio bei buvome šalia Guerlaino Chicherito, kuris taip pat stovėjo trasoje. Kai atvažiavo sunkvežimis, atvežė du ratus, o sekantis buvo už dešimt minučių. G.Chicherito su dviem atsarginiais ratais važiavo iki Sebastieno Loebo, kuris taip pat buvo pramušęs tris ratus, o mes laukėme ir pasiėmėme du ratus. Atrodė, kad planas pavyks ir tilpsime į laiko normą įveikti trasą. Visgi ramiai pravažiavome 10 kilometrų ir tada priekinis diferencialas nukrito ant apsaugos, nulūžo visi keturi varžtai. Tada dar turėjome porą valandų reikalų ir su likusia galinių ratų pavara atvažiavome dar 20 kilometrų iki neutralizacijos, bet dabar žinome, kad nespėjame įveikti trasos. Šiandien mes jau važiuojame tiesiai į bivuaką ir rytoj reikės naudoti „jokerį“. Nežinau, kaip bus su taisyklėmis, bet šios trasos nespėsime įveikti ir važiuosime į bivuaką“, – sakė V.Žala.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų