-
08-03, 22:00
-
-

E.Haalandas vėl pelnė įvartį, tačiau „Man City“ rungtynes su „Everton“ baigė lygiosiomis VIDEO

2022.12.31 19:07
Erlingas Haalandas | Scanpix nuotr.

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester City“ ir Liverpulio „Everton“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Erlingas Haalandas 24-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Kevinas De Bruyne 26-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Johnas Stonesas 44-ąją minute atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Demarai Gray‘us 64-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Amadou Onana 69-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Riyadas Mahrezas 83-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Jordanas Pickfordas sėkmingai atrėmė kamuolį.

„Man City“ po 16 sužaistų rungtynių turi surinkęs 36 taškus ir žengia antroje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje bei vis dar atsilieka nuo lyderio „Arsenal“. Tuo tarpu „Everton“ su 15 taškų žengia šešiolikti.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa