-
08-03, 22:00
-
-

W.Faeso du pelnyti įvarčiai į savus vartus padovanojo „Liverpool“ pergalę prieš „Leicester City“ VIDEO (1)

2022.12.30 23:55

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus.

Kiernanas Dewsbury-Hallas jau 4-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Leicester City“ ekipą į priekį 1:0.

Mohamedas Salah 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Woutas Faesas 38-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo jau lygus 1:1.

Darwino Nunezo pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Visgi pirmasis prie atšokusio kamuolio atsidūrė W.Faesas, kuris vėl pasiuntė kamuolį į savus vartus ir „Liverpool“ išsiveržė į priekį 2:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Harvey Barnesas 49-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

K.Dewsbury-Hallas 78-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

„Liverpool“ po 16 sužaistų rungtynių turi surinkęs 28 taškus ir išlieka šeštoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Leicester City“ su 17 taškų žengia tryliktas.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa