Tinklininkės M.Paulikienė ir A.Raupelytė turnyre Hagoje pasiekė pusfinalį

2022.12.30 11:01
Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė | CEV nuotr.

Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė | CEV nuotr.

 Hagoje (Nyderlandai) vykstančiame paskutiniame šiais metais „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre pergalingą pasirodymą tęsia Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė.

Jos ketvirtadienį vykusiame ketvirtfinalyje 2-1 (22:20, 18:21, 15:10) įveikė šveicares Leoną Kerner bei Annique Niederhouser ir žengė į pusfinalį.

Šios Šveicarijos paplūdimio tinklininkės prieš tai pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 2-0 (21:18, 21:19) įveikė kitą Lietuvos porą – Ievą Dumbauskaitę ir Skalvę Križanauskaitę, kurioms atiteko devinta pozicija.

Pusfinalyje penktadienį M. Paulikienė ir A. Raupelytė žais su aukščiausią reitingą turnyre turinčiomis olandėmis Brecht Piersma ir Emi van Driel.

Penktą vietą turnyre užėmė seserys Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės. Jos pirmajame atkrintamųjų varžybų etape kiek netikėtai 2-0 (21:19, 21:18) nugalėjo amerikietes Kylie Kuyava-DeBerg ir Hailey Harward, tačiau ketvirtfinalyje 1-2 (14:21, 22:20, 6:15) turėjo pripažinti vokiečių Chenoa Christ ir Kim van de Velde pranašumą.

Rugilė Grudzinskaitė ir Gerda Grudzinskaitė | CEV nuotr.

Rugilė Grudzinskaitė ir Gerda Grudzinskaitė | CEV nuotr.

Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės šiame turnyre pelnė 240 pasaulio reitingo taškų, o I. Dumbauskaitė ir S. Križanauskaitė – 180.

Bendrą turnyro Hagoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. eurų.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS