L.Paukštė perleistas „Šiauliams“ (1)

2022.12.28 13:14
Lukas Paukštė | Organizatorių nuotr.

Lukas Paukštė | Organizatorių nuotr.

 2021 metais su „Riteriais“ trejų metų sutartį pasirašęs Lukas Paukštė į sostinę nesugrįš. Pasibaigusiame sezone nuomos pagrindais Saulės miesto ekipai atstovavęs vartininkas joje išliks ir kitąmet.

„Sprendimas priimtas prieš sezoną išnuomuoti Luką į „Šiaulių“ klubą pasiteisino. Lukas buvo ryški asmenybė aikštėje. Jo puikus sezonas buvo įvertinas „Šiaulių“ komandos vadovų, kurie išreiškė norą Luką pasilikti komandoje. Klubai tarpusavyje nesunkiai susitarė. Tikimės, kad šis perėjimas visoms pusėms bus naudingas. Sėkmės, Lukai, ir iki susimatymo A lygoje“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Vos pasibaigus sezonui, „Riteriai“ pratęsė sutartį su Armantu Vitkausku, kuris šiemet visose 36-iose lygos rungtynėse žaidė nuo švilpuko iki švilpuko. Praėjusiais metais, A. Vitkauskas taip pat buvo pagrindinis vartininkas, o L. Paukštė savo minučių sulaukė tik tuomet, kai pagrindinis vartų sargas negalėdavo padėti dėl traumos.

Nuvykęs į Šiaulius, L. Paukštė labai greitai apsiprato, išsikovojo pagrindinio vartininko poziciją ir neretai savo puikiu žaidimu padėdavo komandai iškovoti taškus.

Geltonai juodųjų šeimoje liekantis Lukas džiaugiasi už parodytą pasitikėjimą ir su pozityvu žvelgia į sekančius metus:

„Praėjusį sezoną vertinu tikrai teigiamai. Gavau nemažai žaidybinio laiko, patirties ir manau, jog per šiuos metus paaugau kaip futbolininkas. Pagal ankstesnius sezonus galima teigti, kad tai turbūt geriausias sužaistas sezonas mano karjeroje, bet asmeniškai tikiuosi, jog priešakyje laukia dar geresni nei šis, nes vis dėlto kaip vartininkas aš dar esu gana jaunas.(Šypsosi) Žinoma, norėčiau padėkoti visai „Riterių“ klubo administracijai, treneriams bei žaidėjams už suteiktą patirtį ir galimybę būti šios komandos dalimi. Sėkmės ateinančiame sezone.

Pagrindinis faktorius lėmęs tokį mano sprendimą, manau, buvo tai, jog vyr. treneris Mindaugas Čepas bei klubo vadovybė parodė, kad tiki manimi. Be to, komandoje jaučiausi gerai, turėjome geras sąlygas, turime labai gerą kolektyvą, o visa tai akivaizdžiai jaučiasi tiek rūbinėje, tiek aikštėje, tad apsispręsti tikrai nebuvo sunku.

Pastaruosius metus labiausiai įstrigo visos miesto bendruomenės ir visu aistruolių susidomėjimas mūsų komanda ir jos žygiu aukščiausiame šalies divizione. Visi matėme ir jautėme, jog žmonės ateinantys į stadioną puoselėja meilę futbolui, o tai mums pridėjo kur kas daugiau atsakomybės ir motyvacijos kovojant vardan vieno tikslo – pergalės.

Ateinančiame sezone tikiuosi su komanda iškovoti kuo daugiau pergalių bei pakovoti dėl aukščiausių turnyrinės lentelės vietų!“.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų