„Crystal Palace“ auklėtinis gailisi futbolą iškeitęs į filmų suaugusiems aktoriaus karjerą: „Futbole būčiau uždirbęs daug daugiau“ (2)

2022.12.26 12:20
Damianas Oliveris | Instagram.com nuotr

Damianas Oliveris | Instagram.com nuotr

 „Crystal Palace“ akademijoje futbolo paslapčių besimokęs Damianas Oliveris neatsispyrė pagundai išmėginti save filmų suaugusiems industrijoje ir dabar gailisi dėl tokio sprendimo, - skelbia „Sport Bible“.

D.Oliveris jaunystėje turėjo problemų su teisėsauga, trumpai sėdėjo kalėjime, o išėjęs į laisvę ėmė ieškoti darbo. Jis dirbo dažytoju, dekoratoriumi, o tada pažįstami asmenys jam pasiūlė išmėginti save filmų suaugusiems industrijoje. Visgi, dėl šio sprendimo D.Oliveris greitai pasigailėjo.

„Žmonės man aiškino, kad aš ir taip dažnai permiegu su moterimis, tai kodėl to nepavertus savo darbu? Perėjau į filmų suaugusiems industriją ir greitai to pasigailėjau. Išsirengti daugybės žmonių akivaizdoje buvo labai baisu. Prakaitavau tiek, kad grindys tapo slidžios ir aš vos pastovėjau ant kojų“, - sakė D.Oliveris, atskleidęs, jog už pirmą filmą tegavo 150 svarų sterlingų (apie 170 eurų).

D.Oliveris dabar jau pripažįsta, kad jam reikėjo labiau laikytis disciplinos ir toliau treniruotis „Crystal Palace“ akademijoje arba pereiti į kovinį sportą.

„Aš treniravausi „Crystal Palace“ akademijoje. Jei ten būčiau pasilikęs ilgiau, tai dabar žaisdamas futbolą uždirbčiau daug didesnes sumas. Taip pat aš neblogai kovodavau, galėjau bandyti savo karjerą pakreipti ir ta linkme... Aš buvau ir neblogas futbolininkas, ir neblogas kovotojas. Galvojau, kad būsiu ir geras filmų suaugusiems aktorius, tačiau tai nėra tokia patraukli profesija, kaip žmonėms gali pasirodyti“, - pridėjo D.Oliveris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų