Pamatykite: pasirodė naujas vaizdo įrašas iš J.Masvidalio sulaikymo N.Magny mano, kad J.Masvidalis vėl gali gauti titulinę kovą

2022.12.23 12:16
Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

 UFC kovotojas Jorge Masvidalis šių metų kovo mėnesį buvo suimtas po to, kai šalia restorano Majamyje užpuolė buvusį savo varžovą MMA narve Colby Covingtoną.

J.Masvidalis trumpai buvo laikomas „Turner Guilford Knight“ pataisos centre Majamyje. Visgi, amerikietis pasinaudojo proga išeiti į laisvę, sumokėdamas 15 tūkst. JAV dolerių užstatą.

Neseniai pasirodė naujas vaizdo įrašas iš J.Masvidalio sulaikymo. Galima matyti, kad kovotojas elgėsi ramiai ir bendradarbiavo su pareigūnais.

J.Masvidalio teismo posėdžiai buvo planuoti rugpjūčio 29 d. ir gruodžio 5 d., bet jie abu buvo nukelti. Naujoji planuojamo posėdžio data – 2023 m. vasario 27 d. J.Masvidaliui yra pareikšta keletas kaltinimų, taip pat jis gavo apribojančią nutartį ir nebegali prisiartinti prie C.Covingtono.

Buvo kalbama, kad J.Masvidalio kitu varžovu UFC narve taps brazilas Gilbertas Burnsas, bet pastarajam atsibodo ilgos derybos dėl kovos ir jis pasirinko kovą su Neilu Magny „UFC 283“ turnyre sausio 21 d.

„Jis keletą kartų minėjo mano pavardę interviu metu, sakė, kad nori dar vienos kovos šiemet ir aš buvau nusiteikęs, kad mūsų kova įvyks, tačiau derybos tęsėsi per ilgai. Masvidalis vis „tempė gumą“ – vis prašydavo nukelti kovą į kitą „pay-per-view“ turnyrą ir t.t. Suprantu, kad jam sunku pasiryžti kovai prieš mane, ypač žinant tai, kad jis pralaimėjo 3 kovas iš eilės. Nors Masvidaliui ir labai reikia pergalės prieš tokį kovotoją kaip aš, tačiau jis supranta, jog rizika būtų didžiulė“, - kalbėjo G.Burnsas.

Tuo tarpu N.Magny mano, kad J.Masvidalis gali laukti dar vienos progos kautis dėl titulo, nepaisant prastų rezultatų pastaraisiais metais.

„Koviniame sporte labai svarbus yra kovų žiūrimumas. Tiek bokse, tiek kituose kovos menuose labiausiai vertinami tie kovotojai, kurie traukia minias fanų ir užtikrina didelius „pay-per-view“ pardavimus. Dabar jau abejojama, ar Usmanas kovo mėnesį susitiks su Edwardsu. Jei tie gandai pasitvirtins, aš nenustebsiu, jei UFC duos Masvidaliui dar vieną titulinę kovą, nors jis ir turi 3 pralaimėjimus paeiliui“, - tikino N.Magny.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų