-
08-03, 22:00
-
-

E.Dubickas Italijoje žaidė visas rungtynes, E.Juškevičius padėjo žengti į taurės šešioliktfinalį, B.Šatkus po ilgos pertraukos vėl žaidė kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai (1)

2022.12.23 10:41
Edgaras Dubickas | Organizatorių nuotr.

Ketvirtadienį Italijos „Serie C“ lygoje visas rungtynes žaidė puolėjas Edgaras Dubickas, o jo atstovaujamas „Pordenone“ klubas namuose 2:1 įveikė „Triestina“ žaidėjus. Abu savo įvarčius lietuvio komanda įmušė jau pačioje rungtynių pabaigoje, o po šios pergalės „Pordenone“ klubas su 36 taškais bent jau laikinai pakilo į pirmą lygos vietą.

Į Ispanijos taurės („Copa del Rey“) šešioliktfinalį žengė Ernesto Juškevičiaus ginamas „Linares“ klubas, kuris 1:0 nugalėjo Santandero „Racing“ klubą. Pergalingą įvartį „Linares“ pelnė jau per pridėtą rungtynių laiką.

Vartininkas E.Juškevičius šiose rungtynėse atrėmė penkis varžovų smūgius ir išsaugojo savo komandos vartus sausus.

Po kulkšnies traumos pasveiko ir po ilgos pertraukos į aikštę žengė gynėjas Benas Šatkus. Draugiškose rungtynėse lietuvis pasirodė 72 minutę, o jo atstovaujamas „Osnabruck“ klubas sužaidė lygiosiomis 2:2 su Gelzenkircheno „Schalke“ klubu.

Tuo metu Marius Adamonis draugiškose rungtynėse liko ant atsarginių suolo, o jo ginamas Romos „Lazio“ klubas 0:2 pralaimėjo „Almeria“ ekipai.