E.Stanionis: apie planuojamą pokalbį su E.Kavaliausku, svajonių varžovą ir pinigus švaistančius boksininkus

2022.12.22 19:23
Pokalbis su Eimantu Stanioniu | „Stop“ kadras

Pokalbis su Eimantu Stanioniu | „Stop“ kadras

 Kovos prieš Vergilą Ortizą laukiantis WBA reguliarusis pasaulio čempionas Eimantas Stanionis neseniai davė interviu „TheUndisputedTalk“ kanalu, kuriame išreiškė nusivylimą bokso užkulisiniais žaidimais.

„Visi tie bokso politiniai dalykai stipriai pristabdė mano karjerą ir tai mane siutina. Turėjau kautis spalį, tada – lapkritį, tada – gruodį, tada – sausį. Visą tą laiką nuolat treniravausi ir negalėjau daryti nieko kito. Vis ruošiausi kovoms. Du kartus jau turėjau gauti lėktuvo bilietus, baigti treniruočių stovyklą ir kitą dieną skristi į JAV, bet galiausiai kovos taip ir neįvyko. Per tą laiką galėjau turėti mažiausiai 2 kovas. Aš ne toks, kaip kiti kovotojai, kurie laimi diržą, tada pradeda leisti pinigus ir kaunasi vis rečiau. Aš noriu būti aktyvus. Kovotojo karjera – trumpa ir ne visi tai supranta.

Blogiausias dalykas bokse yra politika. Kai vadybininkai, televizijos kompanijos ir kitos organizacijos nesugeba rasti susitarimo, tu esi tiesiog priverstas laukti. Bokse yra ir daug kovotojų, kurie mėgsta tik šnekėti, bet atėjus laikui atsakyti už savo veiksmus, nieko nedaro ir atsisako kovoti, todėl galiu tik pasidžiaugti, kad kitas mano varžovas bus toks kaip aš – trokštantis kovoti ir norintis iššūkių“, - sakė E.Stanionis.

Pernai prieš V.Ortizą kovėsi kitas žymus Lietuvos boksininkas Egidijus Kavaliauskas. E.Stanionis pripažino, kad ruošiasi tautiečio paprašyti patarimų.

„Dar nekalbėjome šia tema, bet ateityje tikrai pabendrausime. Jis ne tik mano tautietis, bet ir kilęs iš to paties miesto, tik dabar jis gyvena JAV, o aš – Lietuvoje“, - teigė čempionas.

Paklaustas, kas būtų jo visų laikų svajonių varžovas, E.Stanionis nesuabejojo: „Marvinas Hagleris. Jis buvo kietas vyrukas, o aš mėgstu pereiti per ugnį“.

Marvinas Hagleris yra buvęs neginčijamas vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas, išsiskyręs tuo, kad net 11 kartų iš 12 savo diržus apgynė nokautais.

„Aš pats visada stengiuosi išlikti kuklus. Visi esame žmonės. Net jei pradėjai nuo „nulio“ ir tapai žvaigžde, tu vis tiek turi gerbti kiekvieną žmogų“, - aiškino E.Stanionis.

Lietuvis taip pat pakomentavo dažną problemą bokso pasaulyje, kai sužibėję kovotojai greitai iššvaisto uždirbtus pinigus ir vėliau turi finansinių sunkumų.

„Jauni boksininkai, gavę šiek tiek pinigų, prisiperka juvelyrinių dirbinių ir pan. JAV pastebėjau, kad visi puola pirkti brangenybes ir gerus automobilius. Pats investuoju pinigus. Žinau, kad bet kada gali patirti traumą, gali nutikti dar kažkas blogo ir tavo karjera sporte baigsis“, - pridėjo E.Stanionis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų