-

G.Labuckienė padėjo įspūdingai sutriuškinti Eurolygos grupės lyderes

2022.12.21 22:37
Giedrė Labuckienė | FIBA nuotr.

Trečiadienį moterų krepšinio Eurolygos B grupės rungtynėse Žironos „Spar“ (Ispanija) su Giedre Labuckiene namuose net 74:48 (17:13, 16:6, 22:17, 19:12) sutriuškino „Perfumerias Avenida“ (Ispanija) ekipą.

Nors rungtynių pradžioje „Spar“ turėjo 5 taškų deficitą (0:5, 2:7), šeimininkėms pavyko greitai perimti iniciatyvą. Jau antrojo kėlinio pradžioje „Spar“ susikrovė dviženklę persvarą (23:13) ir po truputį vis tolo nuo oponenčių. Po pertraukos komandas visą laiką skyrė dviženklis skirtumas, o „Spar“ ėmė triuškinti varžoves.

G.Labuckienė aikštėje praleido 15 min. 31 sek., pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, 2 kartus prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

„Spar“ į pergalę vedė Rebekah Gardner (19 tšk., 20 naud. bal.) ir Maria Araujo (15 tšk., 9 rez. perd., 21 naud. bal.).

Rungtynių vaizdo įrašas:

„Spar“ (4-3) B grupėje pakilo į 4-ą vietą, o „Perfumerias Avenida“ (5-2) dabar dalijasi 1-3 pozicijas. Keturios geriausios grupės komandos pateks į ketvirtfinalį, 5-6 vietas užimsiančios ekipos kelsis į Europos taurės atkrintamąsias varžybas, o dvi blogiausios komandos baigs sezoną Europoje.