E.Spence‘as ramino savo aplinkos žmogų, „nurašinėjantį“ E.Stanionį: „Sakai, Stanionis neturi jėgos?“ (1)

2022.12.20 21:58
Errolas Spence'as (dešinėje) | „Stop“ kadras

Errolas Spence'as (dešinėje) | „Stop“ kadras

 WBA reguliarusis pasaulio čempionas lietuvis Eimantas Stanionis šiuo metu laukia derybų su Vergilu Ortizu jaunesniuoju pabaigos.

Bokso legenda Oscaras De La Hoya praėjusią savaitę pranešė, kad netrukus paskelbs apie E.Stanionio ir V.Ortizo kovos vietą bei datą. Būtent O.De La Hoyos įkurta „Golden Boy Promotions“ agentūra laimėjo kovos rengimo aukcioną, paklodama 2,3 mln. JAV dolerių. Ši agentūra tuo pačiu atstovauja ir V.Ortizui.

Planuojama, kad šios kovos laimėtojas gaus teisę susikauti su 3 iš 4 pagrindinių pasaulio čempiono diržų turinčiu amerikiečiu Errolu Spence‘u, nors dėl bokso subtilybių net ir dalinamos garantijos ne visada užtikrinta, kad žadama kova įvyks.

„Esnews“ kanalo žurnalistas neseniai kalbėjosi su E.Spence‘u ir jo aplinkos žmonėmis apie būsimą E.Stanionio kovą su V.Ortizu. Šalia E.Spence‘o sėdėjęs asmuo greitai ėmė „nurašinėti“ lietuvį.

„Vergilas nugalės Stanionį. Stanionis neturi tiek jėgos, kad pristabdytų Vergilą. Jis nesustabdytų ir Bootso“, - aiškino vyriškis.

E.Spence‘o tokios kalbos neįtikino: „Sakai, Stanionis neturi jėgos?“.

Vyriškis tęsė savo komentarą: „Aš viską matau ir žinau, kada močkrušiai turi jėgos, kada – ne. Jis turi 8 nokautus per 14 kovų“.

E.Spence‘as tada priminė, kad E.Stanionis kovėsi su gero lygio varžovais, kuriuos nokautuoti – ne taip lengva.

„Stanionis prieš Ortizą bus gera kova. Jų abiejų šansai vienodi“, - pažymėjo E.Spence‘as.

Čempionas taip pat trumpai pakomentavo Terence‘o Crawfordo pergalę prieš Davidą Avanesijaną.

„Mačiau tos kovos santrauką. Jis pasirinko pinigus ir tiek. Gavo 10 mln. JAV dolerių už kovą su valkata. Tai puiku. Tik jis galėjo derybų metu pasakyti, kad tuo pačiu kalbasi dar ir su kita puse. Tada nebūtume sugaišę tiek laiko. Žinau, kad kita mano kova tikrai nebus prieš Crawfordą, bet viliuosi, kad iki 2023 m. pabaigos mes galėtume pasiekti susitarimą.

Crawfordas prieš Gervontą „Tanką“ Davisą? Manau, kad tai būtų gera kova. „Tankas“ turi tiek jėgos, kad galėtų nokautuoti bet ką, jei tik pataikytų „švarų“ smūgį“, - kalbėjo E.Spence‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų