60SecondsWithZalgiris. Programuotojas K.Hayesas, TikTok ir keisti garsai

2022.12.20 14:33
Kevarriusas Hayesas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kevarriusas Hayesas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

„Žalgiris TV“ kūrybinė grupė parengė dar vieną naują visiems Kauno „Žalgirio“ gerbėjams gerai pažįstamos rubrikos #60SecondsWithZalgiris epizodą.

#60SecondsWithZalgiris – viena seniausių daugkartinių Lietuvos čempionų rubrikų, kurioje taisyklės itin paprastos. Sportininkai turi kiek įmanoma greičiau atsakyti į įvairius klausimus ir tam turi 60 sekundžių.

Antruoju 2022–2023 m. sezono rubrikos dalyviu tapo pirmus metus Kaune rungtyniaujantis amerikietis Kevarriusas Hayesas.

Rubrikoje žalgirietis atskleidė mėgstamiausią savo laisvalaikio praleidimo būdą ir prasitarė, kad jeigu nebūtų tapęs krepšininku, šiuo metu greičiausiai būtų programuotojas.

Atėjus laikui pasirinkti tarp dviejų labai populiarių socialinių tinklų, K.Hayesas pirmenybę skyrė ne Instagram platformai, o TikTok.

Pasirodo, kad „Žalgirio“ narys turi ir paslėptų talentų. Kaip sakė pats vidurio puolėjas, jo talentas yra skleisti keistus garsus.

„Šeimoje augau vienas vaikas, tai tiesiog leisdavau įvairius garsus“, – kvatojosi aukštaūgis.

Beje, rubrikoje pašnekovas spėjo pademonstruoti ir didžiulį pasitikėjimą savimi, kadangi rėžė, kad net ir galėdamas kažką pakeisti savo išvaizdoje, to nedarytų.

Pažiūrėję naujausią #60SecondsWithZalgiris taip pat sužinosite apie patiekalą, kurį K.Hayesas valgytų visą likusį gyvenimą, mėgstamiausią jo egzotinį gyvūną ir dar daugiau. 

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų