-

D.Sabonio vakaras: 28 taškai ir 22 atkovoti kamuoliai (1)

2022.12.20 07:36
Sabonis | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Šarlotės „Hornets“ (7/23) klubas. Steve'o Cliffordo auklėtiniai svečiuose 125:119 (39:30, 27:33, 25:29, 34:27) palaužė Sakramento „Kings“ (16/12) ekipą.

Domantas Sabonis per 40 minučių įmetė 28 taškus (10/17 dvit., 2/2 trit., 2/5 baud.), atkovojo 23 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 4 kartus.

Lietuvis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir pakartojo sezono atkovotų kamuolių rekordą.

Permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi 15 kartų.

Prasidėjus paskutiniam kėliniui „Kings“ pirmavo minimalia persvara. Tada du tritaškius pataikęs La.Ballas inicijavo „Hornets“ spurtą 8:0 ir svečiai daugiau neatsiliko.

Priešpaskutinę dvikovos minutę „Kings“ mažino atsilikimą iki dviejų taškų, bet mačo pabaigą geriau sužaidė „Hornets“.

„Hornets“: Kelly Oubre 31 (9/17 dvit., 3/8 trit., 10 atk. kam.), LaMelo Ballas 23 (4/9 dvit., 5/10 trit., 12 rez. perd.), Gordonas Haywardas 19 (7/10 dvit.), Masonas Plumlee 15 (7/8 dvit.), Nickas Richardsas 14 (6/9 dvit., 11 atk. kam.), Theo Maledonas 12 (7 atk. kam.), Jalenas McDanielsas 6.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 37 (12/20 dvit.), Domantas Sabonis 28 (10/17 dvit., 23 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Monkas 12 (1/6 trit.), Harrisonas Barnesas 11, Keeganas Murray 11, Kevinas Huerteris 9 (3/8 trit.), Davionas Mitchellas 7.