„PadkaStas + Pasaulio taurė“ 23 diena: įspūdingas finalas ir čempionato apibendrinimas

2022.12.19 12:10
„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

2022 m. Pasaulio futbolo taurė Katare baigėsi įspūdingu finalu tarp Argentinos ir Prancūzijos, o kaip ir į visus čempionato įvykius, pažvelgti į jį kviečia portalas „Sportas.lt“ ir tinklalaidė „padkaStas“.

Metus išskirtinai tik apie lietuvišką futbolą kalbėjusi tinklalaidė viso čempionato metu kvietė pasinerti į pasaulio futbolo čempionato veiksmą bei kūrė „PadkaStas + Pasaulio taurė“ laidų ciklą, skirtą būtent šio čempionato kovoms ir jų aptarimui.

Apie Pasaulio taurę viso čempionato metu kalbėjo „padkaSto“ žiūrovams gerai žinomi veidai – buvęs futbolininkas ir dabartinis PFA prezidentas Arūnas Klimavičius, sporto komentatoriai Lukas Gintautas ir Benediktas Petkus bei buvęs futbolininkas, o dabar treneris Dominykas Galkevičius.

2022-ųjų Pasaulio futbolo čempionato finalą tarp Argentinos ir Prancūzijos rinktinių apžvelgė Lukas Gintautas ir Arūnas Klimavičius.

Laidos vedėjai kalbėjo apie įspūdingo finalo eigą ir diskutavo apie itin silpną prancūzų startą, o vėliau perėjo prie įvarčių analizių.

A.Klimavičius vėl bedė pirštu į abiejų komandų gynėjų klaidas ir individualiai stiprius atakuojančius futbolininkus, kurie ir pakeitė finalo eigą.

Paskutinėje laidos dalyje buvo išrinkta labiausiai nuvylusi čempionato rinktinė, labiausiai nustebinusi čempionato rinktinė, geriausias vartininkas, gynėjas ir atakuojantis futbolininkas.

Visus epizodus galima rasti ne tik sportas.lt Youtube kanale, bet ir Spotify bei PodBean platformose.

Temos:

0:00 Įspūdingas finalas;

9:15 Įvarčių analizės;

30:10 Čempionato įspūdžiai;

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų