-

T.Herro sužaidė karjeros rungtynes

2022.12.16 07:29
Tyleris Herro | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Majamio „Heat“ (15/15) ekipa. Eriko Spoelstra auklėtiniai svetimoje arenoje 111:108 (29:29, 37:23, 20:33, 25:23) palaužė Hiustono „Rockets“ (9/19) klubą.

Tyleris Herro per 39 minutes įmetė 41 tašką (3/5 dvit., 10/15 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 4 klaidas.

T.Herro pakartojo savo pataikytų tritaškių rekordą bei sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.

Majamio komanda laimėjo nepaisant to, jog per paskutines penkias rungtynių minutes nepelnė nei taško.

„Heat“ tada pirmavo 111:99. „Rockets“ priartėjo ir paskutinėmis sekundėmis galėjo išplėšti pratęsimą, bet Jaleno Greeno tritaškis buvo netikslus.

„Heat“: Tyleris Herro 41 (10/15 trit., 6 atk. kam.), Jimmy Butleris 20 (7/12 dvit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Calebas Martinas 13, Max Strusas 12 (2/11 trit.), Orlando Robinsonas 9 (6 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 8 (2/11 trit.), Haywoodas Highsmithas 8 (7 atk. kam.).

„Rockets“: Jalenas Greenas 22 (7/15 dvit., 1/6 trit.), Kevinas Porteris 21 (10/15 dvit., 7 atk. kam., 6 kld.), Jabari Smithas 15 (1/7 trit., 11 atk. kam.), Alperenas Sengunas 12 (6/10 dvit.), Eric Gordonas 12 (4/9 trit.), Kenyonas Martinas 10, Tari Easonas 5.