„PadkaStas + Pasaulio taurė“ 21 diena: prancūzų įvarčių ir atakos analizė, Maroko rinktinės gynyba (1)

2022.12.15 13:07
„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

2022 m. Pasaulio futbolo taurėje sužaistas jau ir antrasis pusfinalis, po kurio paaiškėjo, kurios gi komandos kovos dėl Pasaulio čempionato trofėjaus. Kovas pusfinaliuose, visai kaip ir kiekvieną čempionato dieną, toliau sekti kviečia portalas „Sportas.lt“ ir tinklalaidė „padkaStas“.

Metus išskirtinai tik apie lietuvišką futbolą kalbėjusi tinklalaidė nusprendė pasinerti į pasaulio futbolo čempionato veiksmą bei tęsia „PadkaStas + Pasaulio taurė“ laidų ciklą, skirtą būtent šio čempionato kovoms ir jų aptarimui.

Apie Pasaulio taurę ir toliau kalbės „padkaSto“ žiūrovams gerai žinomi veidai – buvęs futbolininkas ir dabartinis PFA prezidentas Arūnas Klimavičius, sporto komentatoriai Lukas Gintautas ir Benediktas Petkus bei buvęs futbolininkas, o dabar treneris Dominykas Galkevičius.

Antrąjį 2022-ųjų Pasaulio futbolo čempionato pusfinalį tarp Prancūzijos ir Maroko apžvelgė bei analizavo Benediktas Petkus ir Dominykas Galkevičius.

Analizėms laidos vedėjai pasirinko abu Prancūzijos rinktinės pelnytus įvarčius ir išskyrė dar vieną itin pavojingą Pasaulio čempionų ataką.

D.Galkevičius taip pat nemažai dėmesio skyrė Maroko rinktinės bėdoms ir pasirodžiusioms klaidoms gynyboje, taip pat išskyrė ir puikiai atrodžiusias Prancūzijos rinktinės žvaigždes.

Visus epizodus galima rasti ne tik sportas.lt Youtube kanale, bet ir Spotify bei PodBean platformose.

Temos:

0:00 Įžanga;

2:00 Subyrėjusi Maroko rinktinės gynyba ir solidūs prancūzai;

10:40 Pirmojo įvarčio analizė;

19:30 Prancūzų atakos analizė;

22:30 Antrojo įvarčio analizė;

27:50 Laukiantis Prancūzijos ir Argentinos finalas;

30:30 Laukianti Kroatijos ir Maroko kova dėl 3 vietos;

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų