E.Stanionį į Los Andželą kviečiantis V.Ortizas: „Jis bus rimčiausias kada nors mano sutiktas varžovas“

2022.12.14 22:39
Vergilas Ortizas | „Stop“ kadras

Vergilas Ortizas | „Stop“ kadras

 WBA organizacijos reguliariojo pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono lietuvio Eimanto Stanionio laukimas pagaliau baigtas: pirmadienio naktį Lietuvos laiku E.Stanionis pranešė, kad pagaliau buvo susitarta dėl kovos su amerikiečiu Vergilu Ortizu jaunesniuoju, kuri įvyks 2023 m. pirmoje dalyje.

WBA buvo įpareigojusi E.Stanionio ir V.Ortizo komandas susitarti per 30 dienų, tačiau gruodžio 12-ą įvyko WBA metinis suvažiavimas Orlande, kur dėl šios kovos įvyko aukcionas. Skelbiama, kad šios kovos teises laimėjo „Golden Boy Promotions“, sumokėjusi 2,3 mln. JAV dolerių, o „TBG Promotions“ su 2,1 mln. JAV dolerių pasiūlymu buvo antroje vietoje. „Golden Boy Promotions“ kaip tik yra V.Ortizui atstovaujanti agentūra.

„Jų ėjimas aukcione daug ką pasako. Tai parodo, kad jie tiki mano galimybėmis, kelia man didelius tikslus ir mato šviesią mano ateitį. Kovos datos dar nežinau. Vadybininkas kažką buvo užsiminęs apie kovo mėnesį, bet tai tėra spekuliacijos. Visų pirma, mes turime suderinti visas kontrakto sąlygas ir pasirašyti sutartis“, - „Fight Hype“ sakė V.Ortizas.

Amerikietis pareiškė, kad E.Stanionis bus rimčiausias jo sutiktas varžovas per karjerą: „Manau, kad tai bus kiečiausias varžovas, kurį esu sutikęs. Jis labai protingai ginasi, yra ypatingai stiprus, o kiekvienas jo judesys – pamatuotas. Nenoriu čia užsiimti varžovo reklama, bet akivaizdu, kad jis yra geras kovotojas. Nieko blogo apie jį negaliu pasakyti ir negaliu nuvertinti jo pasiekimų. Nemanau, kad mes eisime į ringą tam, kad kažką įrodytume bokso pasauliui ar fanams. Mes eisime kautis tam, kad visų pirma įrodytume sau, ką sugebame. Mūsų abiejų kovos stilius yra panašus. Abu panašiai ginamės, mėgstame artimą kovą, abu esame stiprūs. Fanams tai turėtų būti patraukli akiai kova. Stanionio asmeniškai nesu sutikęs, bet mačiau pastarąją jo kovą su Butajevu. Esu matęs ir daugiau jo kovų, tik nepamenu jo varžovų pavardžių“.

V.Ortizas dar nežino, kur galėtų vykti kova su E.Stanioniu, bet, jei galėtų rinktis, tai pasiūlytų lietuviui atvykti į Los Andželą ir ten susikauti.

„Nežinau, kur vyks kova, bet pats labiausiai norėčiau boksuotis Los Andžele. Paskutinį kartą ten koviausi dar 2018 m. Jau per ilgai laukiu sugrįžimo ten. Ten jaučiu didelį sirgalių palaikymą. Los Andželo gyventojai labai mėgsta stebėti mano kovas“, - sakė V.Ortizas.

Amerikietis pažymėjo besitikintis, kad jei įveiks E.Stanionį, tuomet gaus šansą kautis dėl vieno iš pagrindinių pasaulio čempiono diržų.

„Taip, aš to tikiuosi, bet bokse tu niekada nežinai, kas nutiks. Nemanau, kad Spence‘as su Crawfordu bijo kautis vienas su kitu, tiesiog dėl tam tikrų bokso subtilybių ta kova niekaip neįvyksta. Gali būti, kad aš anksčiau gausiu kovą su Spence‘u, nei Crawfordas. Aš visą gyvenimą sunkiai dirbu dėl savo tikslo ir jei jau atsirastų progą derėtis dėl tokios kovos, tai tikrai neprašyčiau neadekvačiai didelių sumų. Tiesa, už dyką irgi nesikaučiau“, - pridėjo V.Ortizas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų