-

Po didžiosios pertraukos „Monaco“ klubui smogusi „Barcelona“ džiaugėsi pergale

2022.12.14 21:51
Šarūnas Jasikevičius, Tomašas Satoransky | „Twitter“ nuotr.

Po pralaimėjimo prieš Vilerbano ASVEL į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Barselonos „Barcelona“ (9-4) komanda, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius.

Lietuvio auklėtiniai svečiuose 69:63 (16:13, 18:16, 26:16, 9:18) nerezultatyviame mūšyje pranoko Monako „AS Monaco“ (9-4) klubą su Donatu Motiejūnu.

Monakui ekipai nepavyko pratęsti pergalių serijos ir ši baigėsi ties trimis laimėtomis rungtynėmis paeiliui.

„Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis žaidė 10 minučių, per kurias taškų nepelnė (0/1 dvit.), atkovojo 2 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, kartą pats prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Tuo tarpu D.Motiejūnas per 15 minučių pasižymėjo 11 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit.), 1 atkovotu, 1 perimtu kamuoliu, 2 išprovokuotomis pražangomis, klaida, 2 pražangomis ir 11 naudingumo balų.

Pirmieji du kėliniai klostėsi apylygiai. Skirtumas tarp komandų ryškėti ėmė po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje svečius dvitaškis ir vėliau sekę net trys tritaškiai iš eilės leido pirmą kartą mače susikrauti dviženklį pranašumą (48:31).

Po tokio galingi katalonų smūgio aikštės šeimininkai taip ir neatsitiesė. Nors atstumą kiek pavyko sušvelninti, tačiau Barselonos klubas kontroliavo situaciją aikštėje ir iškovojo pergalę – 69:63.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 15 (2/6 dvit., 3/5 trit., 2/3 baud., 9 atk. kam.), Cory Higginsas 9, Janas Vesely ir Tomašas Satoransky po 8, Nicolas Laprovittola 7 (8 rez. perd., 7 kld.).

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 16 (6/14 dvit., 0/3 trit., 4/5 baud., 9 išpr. praž.), Donatas Motiejūnas 11, Adrienas Moermanas 10, Donta Hallas 8, Jaronas Blossomgame‘as 7.