„PadkaStas + Pasaulio taurė“ 19 diena: Ronaldo ašaros, įvarčių analizės ir baudiniai

2022.12.11 14:02
„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

2022 m. Pasaulio futbolo taurėje baigėsi kelių dienų pertrauka, po kurios prasidėjo ketvirtfinalio etapas. Kovas ketvirtfinaliuose, visai kaip ir kiekvieną čempionato dieną, toliau sekti kviečia portalas „Sportas.lt“ ir tinklalaidė „padkaStas“.

Metus išskirtinai tik apie lietuvišką futbolą kalbėjusi tinklalaidė nusprendė pasinerti į pasaulio futbolo čempionato veiksmą bei pristato „PadkaStas + Pasaulio taurė“ laidų ciklą, skirtą būtent šio čempionato kovoms ir jų aptarimui.

Apie Pasaulio taurę ir toliau kalbės „padkaSto“ žiūrovams gerai žinomi veidai – buvęs futbolininkas ir dabartinis PFA prezidentas Arūnas Klimavičius, sporto komentatoriai Lukas Gintautas ir Benediktas Petkus bei buvęs futbolininkas, o dabar treneris Dominykas Galkevičius.

Paskutinius du 2022-ųjų Pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalius tarp Portugalijos ir Maroko bei Anglijos ir Prancūzijos apžvelgė Benediktas Petkus ir Arūnas Klimavičius.

Laidoje vedėjai apdainavo dar viena staigmena tapusią ir istorinę Maroko rinktinės pergalę, kuri atvėrė duris į Pasaulio futbolo čempionato pusfinalį. A.Klimavičius ir B.Petkus atkreipė dėmesį į įvairius šių rungtynių epizodus ir analizavo Portugalijos rinktinės nesėkmės priežastis.

Daug gražių žodžių, įspūdingų skaičių ir klaidų apnuoginimo galima išgirsti ir antroje laidos dalyje, kurioje laidos vedėjai aptarė puikią dvikovą tarp Prancūzijos ir Anglijos.

Šiose rungtynėse buvo dažnai linksniuojamos Aurelieno Tchouameni ir Antoine Griezmanno pavardės, taip pat skirtas dėmesys vienuolikos metrų baudiniams.

Visus epizodus galima rasti ne tik sportas.lt Youtube kanale, bet ir Spotify bei PodBean platformose.

Devynioliktojo epizodo temos:

0:00 Įžanga;

1:20 Marokas – Portugalija ir epizodų analizės;

20:30 Prancūzija – Anglija ir epizodų analizės;

38:30 Pusfinalių prognozės;

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų