FutbolasLT_S02E14: Gerumo gruodis, Varanavičius ir Lekevičius „Nuošalėje“ bei I lygos apžvalga

2022.12.07 20:24
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Kalendorinės žiemos pradžią „FutbolasLT“ tinklalaidės kolektyvas pasitiko kiek vėliau nei įprastai, nes sveikatos problemos išmušė iš balno Evaldą Gelumbauską ir Naglį Miknevičių. Vis dėlto, trečiadienį Evaldas jau buvo balne ir prisijungė prie Aurimo Budraičio bei Karolio Tretjako tandemo.

„FutbolasLT“ kūrėjai dar kartą padėkojo visiems futbolo bendruomenės nariams už pagalbą Gajui Kulbiui ir su sunkia liga vis dar kovojančiam (ir tą kovą laiminčiam) Juliui Virbalui, o paskui pasveikino Aurimą Budraitį su įsimintinu televiziniu debiutu dviejų serijų dokumentiniame filme „Nuošalėje“.

Tiesa, pats filmas paliko labai dviprasmišką įspūdį tiek dėl gausių faktinių klaidų, tiek ir dėl pašnekovų, tiek ir dėl selektyvaus faktų atrinkimo bei pateikimo. Susidarė įspūdis, kad medžiagos buvo surinkta bent 20-iai serijų, o mėginant ją sutalpinti į 2 serijas – kilo problemų. Reziumuojant – norėjosi kaip geriau, o gavosi kaip visada. Vienintelis pozityvus – nuostabus Vacio Lekevičiaus pasirodymas, vertas atskiro filmo.

Antroje „FutbolasLT“ tinklalaidės dalyje daugiausiai dėmesio teko 2022 metų Pirmos lygos sezonui. Peržvelgę ir įvertinę visų 16-os komandų pasirodymus, klaidas bei nuopelnus, „FutbolasLT“ kūrėjai atsakė į tradicinius žiūrovų klausimus ir pažadėjo sugrįžti kitą savaitę, įprastoje vietoje ir įprastu laiku.  

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų