W.Zhang iškėlė vieną sąlygą R.Namajunas dėl trečiosios tarpusavio kovos

2022.12.07 16:55
Weili Zhang | „Stop“ kadras

Weili Zhang | „Stop“ kadras

 33-ejų kinė Weili Zhang (23-3) praėjusį mėnesį be didesnio vargo nugalėjo Carlą Esparzą ir susigrąžino UFC minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržą.

W.Zhang yra 5-oji skirtinga pasaulio čempionė šioje svorio kategorijoje. 3 iš 4 kitų čempionių – Joanną Jedrzejczyk, Jessicą Andradę ir C.Esparzą – kinė yra nugalėjusi. Jai nenugalėta lieka tik Rose Namajunas, kuriai kinė pralaimėjo abu kartus. W.Zhang neabejoja, kad jos keliai su lietuvių kilmės kovotoja ateityje dar susikirs ir jos užbaigs savo trilogiją.

„Gal kita mano kova ir nebus prieš Rose, bet aš esu įsitikinusi, kad mūsų keliai dar susikirs. Rose prieš tai dar reikėtų iškovoti pergalę prieš ką nors, kad ji susigrąžintų pasitikėjimą savo jėgomis“, - „The MMA Hour“ eteryje sakė W.Zhang.

Kinė taip pat pripažino, kad be kovos su R.Namajunas minimalaus svorio kategorijoje jai lieka vis mažiau įdomių iššūkių, todėl ji pagalvoja ir apie kovą su aukštesnės svorio kategorijos pasaulio čempione Valentina Ševčenko.

„Nėra net klausimų, ar ši kova mane domintų. Aš dar prieš porą metų apie tai pagalvojau. Kadangi šios svorio kategorijos yra viena šalia kitos, manau, kad anskčiau ar vėliau mes turėtume susitikti narve. Negaliu garantuoti, kad atimčiau diržą iš Valentinos, tik galiu pažadėti, kad dviejų čempionių kova būtų puikus reginys. Kovoje su Valentina galėčiau daug ko išmokti, nes ji – viena geriausių kovotojų planetoje“, - sakė W.Zhang.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų