O.Usyką „seniu“ išvadinęs T.Fury: „Jo odometras rodo apie 400 tūkst. kilometrų“ (3)

2022.12.07 15:38
Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

 Šeštadienį Didžiojoje Britanijoje į ringą žengė vienas geriausių šios eros boksininkų – 34-erių Tysonas Fury (33-0-1, 23 nokautai). Nenugalėtas WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas „Wembley“ stadione dešimtame raunde įveikė 38-erių tautietį Dereką Chisorą (33-13-0, 23 nokautai) bei prieš jį iškovojo jau trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Po kovos britas šalia ringo pasikvietė ukrainietį Oleksandrą Usyką ir metė jam iššūkį. Tikimasi, kad jų kova dėl neginčijamo pasaulio čempiono statuso įvyks 2023 m. vasarį arba kovą.

T.Fury anksčiau ne kartą pabrėžė tai, kad O.Usykas per mažas, jog galėtų jam pasipriešinti, o dabar jis visiems priminė, jog ukrainietis dar ir vyresnis už jį.

„Usykas yra netgi vyresnis už mane. Jam 35-eri, man – 34-eri. Vertinant tik pagal amžių, niekas iš mūsų neturės pranašumo. Jei Usykui būtų 22-eji, tada galėtume kalbėti apie kažkokį pranašumą, bet jis jau senis.

Usykas turėjo apie 300 mėgėjiškų kovų, todėl jis, kaip boksininkas, yra nusidėvėjęs. Jo odometras rodo apie 400 tūkst. kilometrų, apie 315 mėgėjiškų kovų ir apie 20 profesionalių kovų.

Netikiu, kad Usykas taip gerai dirba kojomis, kaip žmonės kalba. Nemanau, kad šioje srityje jis yra pats geriausias. Taip pat netikiu, kad ringe jis būtų greitesnis už mane“, - aiškino T.Fury.

Tuo tarpu paskutinis neginčijamas sunkiasvorių bokso čempionas Lennoxas Lewisas dar kartą paragino T.Fury nenuvertinti O.Usyko, nors ir pripažino, kad britą laikytų šios kovos favoritu.

„Usyko negalima nuvertinti. Jis žemesnėje svorio kategorijoje tapo neginčijamu pasaulio čempionu ir iki šiol yra nenugalėtas. Usykas kiekvienai kovai ruošiasi labai atsakingai. Tik šį kartą Usyko lauks įspūdingų fizinių duomenų varžovas. Fury ūgis ne 204 cm. Jis dar aukštesnis. Nepaisant to, Fury vis tiek vikriai juda po ringą ir gali boksuoti abiems rankomis. Aš visada sakau, kad geras didelis boksininkas nugalės gerą mažą varžovą ir tokios nuomonės laikausi“, - kalbėjo L.Lewisas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų