Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

J.Ennisas įvertino E.Stanionio šansus prieš V.Ortizą: „Šioje kovoje niekas nesitrauks atgal“

2022.12.06 22:03
Jaronas Ennisas | Instagram.com nuotr

Jaronas Ennisas | Instagram.com nuotr

 IBF pusvidutinio svorio kategorijos reitingo lyderis amerikietis Jaronas Ennisas (29-0) pagaliau sužinojo kitą savo varžovą. Sausio 7 d. jis susikaus su ukrainiečiu Karenu Čuchadžijanu (21-1). Vašingtono „Capital One“ arenoje (JAV) vyksiančiame renginyje jie „apšildys“ Gervontos „Tanko“ Daviso ir Hectoro Luiso Garcios kovą.

Vos prieš porą savaičių J.Ennisas manė, kad kitas jo varžovas bus Eimantas Stanionis, tačiau tada WBA liepė lietuviui ginti reguliarųjį pasaulio čempiono diržą prieš Vergilą Ortizą jaunesnįjį. Tiesa, derybos tarp abiejų pusių kol kas buvo nesėkmingos. E.Stanionis bendradarbiauja su Alo Haymono PBC agentūra, o V.Ortizui atstovauja „Golden Boy Promotions“. Kaip bokso pasaulyje įprasta, susitikus prie derybų stalo skirtingų agentūrų atstovams, prasideda nesutarimai.

WBA jau pranešė, kad gruodžio 12 d. vyks aukcionas dėl kovos organizavimo teisių. Jei per likusias 6 dienas abi pusės nesusitars, tada kovą rengs aukcioną laimėjusi agentūra, o E.Stanionis gaus 75 proc. prizinio fondo. V.Ortizo atstovų tai netenkina ir lieka neaišku, ar jie sutiks kautis tokiomis sąlygomis.

„Nesu tikras, ar Ortizas sutiks su tokiomis sąlygomis. Aišku, jis yra jaunas ir „alkanas“ kovotojas, todėl galbūt nusileis. Kita vertus, jis gali mėginti kreiptis į savo komandą ir paraginti juos išsiderėti bent minimaliai geresnes sąlygas. Pažiūrėsime, kas nutiks. Stanionis prieš Ortizą būtų puiki kova. Tai du vyrukai, kurie visada eina į priekį. Čia jau niekas nesitrauktų atgal. Mano nuomone, tai būtų viena iš tų „50 prieš 50“ kovų. Negalėčiau išrinkti kovos favorito, tik esu tikras, kad tai būtų gera kova“, - „Boxing Scene“ sakė J.Ennisas.

Amerikietis pažymėjo, kad ateityje būtų nieko prieš susitikti su E.Stanionio ir V.Ortizo kovos laimėtoju.

„Kova dėl WBA diržo su niekieno iki tol nenugalėtu varžovu gerai atrodytų mano karjeros įraše, todėl man nėra svarbu, kas laimės Stanionio ir Ortizo kovą. Jie abu yra puikūs boksininkai ir man nėra didelio skirtumo, kaip ta kova pasibaigs. Jei viskas priklausytų tik nuo manęs, tai galbūt pasirinkčiau kovą su Ortizu, nes panašu, kad fanai to labiau norėtų.

Dar visai neseniai maniau, kad dėl kovos su Stanioniu viskas yra suderinta, bet tada išlindo WBA su savo pasiūlymu ir sujaukė mano planus. Aišku, kad esu nusivylęs, jog viskas taip susiklostė. Norėjau kovos su kietu, ištvermingu ir niekam nepralaimėjusiu vyruku. Žinote, jei aš jį būčiau nugalėjęs ir tai padaręs įtikinamai, tuomet būčiau pasiuntęs skambią žinutę visam bokso pasauliui“, - pridėjo J.Ennisas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų