Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė pradėjo pasiruošimo stovyklą prieš Kaune vyksiantį pasaulio čempionatą

2022.12.04 22:20
Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė | hockey.lt nuotr.

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė | hockey.lt nuotr.

 Lietuvos jaunimo iki 20 metų rinktinė pradėjo pasiruošimo stovyklą kitą savaitgalį startuojančiam pasaulio jaunimo IIA diviziono čempionatui.

Lietuvos jaunimo rinktinė šeštadienį Elektrėnuose pradėjo pasiruošimo pasaulio čempionatui stovyklą. Mindaugo Kiero treniruojama rinktinė gruodžio 11-17 dienomis Kauno ledo arenoje kausis pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato IIA divizione.

Iš viso į rinktinės stovyklą pakviesti 26 aikštės žaidėjai ir 4 vartininkai. Tiesa, pirmoje rinktinės treniruotėje dar trūko kelių žaidėjų, kurie prie rinktinės prisijungs kiek vėliau, savaitgalį sužaidę rungtynes savo klubuose.

Po penkių dienų treniruočių Elektrėnuose, ketvirtadienį Lietuvos U-20 rinktinė persikels į Kauną, kur Kauno ledo arenoje jų 14:00 val. lauks kontrolinės rungtynės su „Kurbads“ komanda iš Latvijos. Pasaulio čempionatą lietuviai pradės gruodžio 11 dieną, 16:00 val. rungtynėmis su Didžiąja Britanija.

Priminsime, kad Lietuvos jaunimo rinktinė Kauno ledo arenoje kausis su Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Rumunijos, Kroatijos ir Nyderlandų rinktinėmis. Visą informaciją apie turnyrą galite rasti jo oficialiame IIHF puslapyje.

Bilietus į vienos dienos rungtynes ir viso čempionato abonementus galite įsigyti bilietai.lt

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinės kandidatai:

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinės kandidatai | hockey.lt nuotr.

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinės kandidatai | hockey.lt nuotr.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų