O.Usyko nesužavėjo T.Fury ir D.Chisoros kova: „Tai tebuvo gera treniruotė“ Interviu metu priėjęs vaikas pareiškė, kad T.Fury sutriuškintų O.Usyką pirmajame raunde

2022.12.04 15:22
Oleksandras Usykas | „Stop“ kadras

Oleksandras Usykas | „Stop“ kadras

 Šeštadienį Didžiojoje Britanijoje į ringą žengė vienas geriausių šios eros boksininkų – 34-erių Tysonas Fury (33-0-1, 23 nokautai). Nenugalėtas WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas „Wembley“ stadione dešimtame raunde įveikė 38-erių tautietį Dereką Chisorą (33-13-0, 23 nokautai) bei prieš jį iškovojo jau trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Po kovos britas kreipėsi į šalia ringo buvusius Oleksandrą Usyką ir Joe Joyce‘ą, mesdamas iššūkius jiems abiems. T.Fury pažymėjo, kad 2023 m. pradžioje norėtų kautis su O.Usyku, o vėliau – su J.Joyce‘u. Tuo pačiu jis pridėjo, kad jei derybos su O.Usyku bus nesėkmingos, tada pirmu eilėje į kovą taps J.Joyce‘as.

O.Usykas šalia ringo į T.Fury kalbas ir įžeidinėjimus beveik nereagavo. Tik vėliau jis pažymėjo, kad T.Fury kova su D.Chisora jam nepaliko didelio įspūdžio.

„Mielai ateityje sugrįžčiau į Londoną kautis su Fury. Turiu čia nemažai gerbėjų. Tiesa, šiuo metu niekas negalėtų pasakyti, kur vyks kita mano kova. Ką manau apie Fury kovą su Chisora? Nieko, buvo šalta. Tai tebuvo treniruotė, labai gera treniruotė. Aš noriu, kad kita mano kova vyktų prieš Fury. Visas pasaulis to trokšta ir visi norėtų tai pamatyti“, - sakė O.Usykas.

Interviu metu priėjęs vaikas dar pareiškė, kad T.Fury sutriuškintų O.Usyką pirmajame raunde. Ukrainietis vaikui atsakė, kad tai tėra jo svajonės, o čempiono agentas lietuvis Egis Klimas pasiūlė vaikui kautis su O.Usyko sūnumi.

Savo šanso kautis su T.Fury laukia ir J.Joyce‘as: „Galėčiau nugalėti juos abu – ir Fury, ir Usyką“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų