Kokia šiuo metu situacija dėl kitos E.Stanionio kovos?

2022.12.04 14:19
Eimantas Stanionis | Scanpix nuotr.

Eimantas Stanionis | Scanpix nuotr.

 WBA organizacija savo reguliariajam pasaulio čempionui pusvidutinio svorio kategorijoje Eimantui Stanioniui liepė ginti diržą prieš pirmą vietą reitinge užimantį amerikietį Vergilą Ortizą jaunesnįjį.

Abiems pusėms buvo duota 30 dienų, kad būtų pasiektas susitarimas dėl kovos sąlygų. Jei tai neįvyks, tada bus skelbiamas savotiškas aukcionas dėl kovos organizavimo teisių, kuriame galės dalyvauti daugiau bokso agentūrų.

Kurį laiką apie būsimą kovą nekalbėjęs E.Stanionis šeštadienį pasidalino informacija su savo sirgaliais.

„Šiuo metu Vergilo komanda nesutiko su mano organizatorių pasiūlymų,o mes nesutikom su jų. Kova eina į vadinamą Purse bid (aukcioną), kuris vyks gruodžio 12-13 d. Iki tos dienos komandos dar turi laiko susitarti. Jei finansiškai purse bid būtų mažas, mano priešininkas gali atsisakyti savo pozicijos ir atsisakyti kovos, o tada bus ieškomas kitas varžovas, bet tikiu,kad kova įvyks. Liko laukti mažiau nei 2 savaitės“, – rašė E.Stanionis.

Komentaruose E.Stanionis sakė, kad V.Ortizo komandos pasiūlymas buvo „juokingas“ ir jie greičiausiai žinojo, kad su tokiu tikrai nebus sutikta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų