C.McGregoras pasiūlė santykius aiškintis kumščiais: „Mus su tėvu apkaltino šmeižtu. Lobovai, užšok ant keptuvės“

2022.12.03 19:01
Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Airis Conoras McGregoras ir Artiomas Lobovas ilgą laiką buvo bendražygiai koviniame sporte, kurie treniruodavosi kartu ir nuolat palaikydavo vienas kitą. Visgi, kilus nesutarimams dėl dešimčių milijonų JAV dolerių, jų draugystė baigėsi.

„The Irish Independent“ pranešė, kad A.Lobovas padavė airį į teismą ir ėmė reikalauti milijonų JAV dolerių. Jam užkliuvo 2021 m. sandoris, kai C.McGregoras už 600 mln. JAV dolerių pardavė savo viskio kompanijos kontrolinį akcijų paketą. A.Lobovas aiškina, kad jis svariai prisidėjo prie idėjos apie C.McGregoro viskį ir turėjo susitarimą su airiu, pagal kurį jam turėjo atitekti 5 proc. pajamų nuo minėto pardavimo. A.Lobovas anksčiau yra minėjęs, kad būtent jis pasiūlė C.McGregorui pardavinėti airišką viskį, bet tada aiškino, kad jam pinigų iš bičiulio nereikia. Visgi, panašu, kad jei A.Lobovas anksčiau ir atsisakė 1 mln. JAV dolerių, tai dabar sumos, siekiančios apie 30 mln. JAV dolerių, jis jau nebenori atsisakyti.

C.McGregoras, reaguodamas į A.Lobovo elgesį, iš pradžių išvadino jį žiurke, o vėliau – žalia dešrele.

„O, Dieve, Artiomas dabar bando mane su tėvu paduoti į teismą dėl šmeižto. Artiomai, tu atrodai kaip žalia dešrelė. Bičiuli, minutei užšok ant keptuvės, nes atrodai tikrai prastai. Telaimina tave Dievas, bičiuli“, - rašė C.McGregoras „twitter“ tinkle.

Netrukus airis patalpino ir garso įrašą, kuriame pasiūlė A.Lobovui santykius išsiaiškinti kumščiais: „Šis įrašas – tai iššūkis Lobovui. Eikime kautis šį vakarą 22.30 val. Susitinkame treniruočių salėje ir kovojame dėl visko, ko tu reikalauji iš manęs. Atsakysi į iššūkį, ar ne?“.

Į airio įrašą suskubo sureaguoti Nate‘as Diazas: „Tai Artiomas pasirodys didžiajai kovai, ar ne?“.

Pats C.McGregoras vėliau savo visus įrašus šia tema ištrynė, o internautai jau spėlioja, ar tik UFC nereikėtų pasinaudoti proga ir surengti buvusių bičiulių dvikovą, mat tai būtų gera proga C.McGregorui grįžti į pergalių kelią, o A.Lobovas taip gautų kitą būdą užsidirbti didelius pinigus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų