Krepšinio ir graplingo hibridas Kazachstane: po vieno iš dėjimų lenta sutrupėjo į šipulius

2022.12.03 18:41
Krepšinio ir graplingo hibridas Kazachstane: po vieno iš dėjimų lenta sutrupėjo į šipulius | „Stop“ kadras

Krepšinio ir graplingo hibridas Kazachstane: po vieno iš dėjimų lenta sutrupėjo į šipulius | „Stop“ kadras

 Jei jau manote, kad esate matę įvairiausių krepšinio žaidimo variacijų, tai „Naiza Fighting Championship“ organizacija Kazachstane jus veikiausiai nustebins.

Čia neseniai vykusiame turnyre suorganizuoti „Batyr Ball“ mačai. Tai – 3x3 krepšinio ir graplingo hibridas.

Alinančioje sporto šakoje leidžiama imtyniauti su varžovais, tačiau smūgiai oponentams čia neleidžiami. Skirtingai nei krepšinyje, čia nereikia varytis kamuolio, tad žaidėjai, pastvėrę žaidimo įrankį, ji nešasi tol, kol randa, kam jį perduoti arba bando atlikti metimą į krepšį. Viskas vyksta mišrių kovos menų (MMA) narve.

Pastarajame turnyre nepavyko apsieiti be nesklandumų. Jau pirmajame mače, kuriame susitiko „Erkin Kush“ ir „Qazaqtyn Qara Balasy“, vienas iš žaidėjų atliko tokį galingą dėjimą, kad lenta tiesiog sutrupėjo į šipulius.

Turnyro organizatoriams teko stabdyti mačą ir ieškoti naujos lentos. Panašu, kad tokiam scenarijui jie buvo neblogai pasiruošę, nes po maždaug 30 minučių turnyras buvo pratęstas.

Lentą sutrupinęs dėjimas (nuo 44:50 min.):

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų