Po ketverių metų bylinėjimosi C.McGregoras ir M.Chiesa pasiekė susitarimą

2022.12.03 12:33
Conoras McGregoras | Organizatorių nuotr.

Conoras McGregoras | Organizatorių nuotr.

 Dar 2018 m. balandžio mėnesį airis Conoras McGregoras prieš „UFC 223“ turnyrą kartu su savo gauja surengė išpuolį prieš UFC kovotojus vežusį autobusą. Po išpuolio nukentėjo Michaelas Chiesa ir Ray‘us Borgas, o C.McGregorui buvo pareikšta keletas kaltinimų.

2018 m. rugsėjį paskelbta, kad M.Chiesa nusprendė pareikšti civilinį ieškinį prieš C.McGregorą. Po airio išpuolio išdužus stiklui M.Chiesai buvo prakirsta kakta, o amerikietis turėjo pasitraukti iš „UFC 223“ turnyro. M.Chiesa taip pat kaltino C.McGregorą, kad šis sukėlė jam emocinę traumą, kuri paveikė jį psichologiškai. Nukentėjęs kovotojas į teismą padavė ir Bruklino „Barclays Center“ vadovybę, nes ši nepajėgė užtikrinti kovotojų apsaugos savo teritorijoje.

M.Chiesa C.McGregoro išpuolį vadino surežisuotu reklaminiu triuku. Nukentėjęs kovotojas rėmėsi Niujorko valstijos įstatymu, jog žmogus, pripažintas kaltu dėl padaryto nusikaltimo, negali gauti finansinės naudos iš to nusikaltimo. C.McGregoro išpuolis prieš autobusą buvo dažnai naudojamas „UFC 229“ reklaminiuose klipuose, todėl, jei airis būtų buvęs pripažintas kaltu, jis rizikuotų prarasti visą pelną, uždirbtą iš šio turnyro. Kalbėta, kad C.McGregoras tame turnyre uždirbo apie 50 mln. JAV dolerių.

Šią savaitę, praėjus daugiau nei 4 bylinėjimosi metams, C.McGregoras ir M.Chiesa galiausiai užbaigė ginčus. „MMA Fighting“ patvirtino, jog byla buvo nutraukta su sąlyga, kad ateityje ji nebebus atnaujinta.

Anot „MMA Fighting“ kalbinto šaltinio, C.McGregoras susitarė su M.Chiesa dėl žalos atlyginimo. Tiesa, susitarimo detalės nėra atskleidžiamos.

Šią problemą išsprendęs C.McGregoras, neturės kada atsipalaiduoti. Jo jau laukia naujas civilinis ieškinys iš Artiomo Lobovo, reikalaujančio sumokėti jam 5 proc. pajamų iš C.McGregoro viskio kompanijos kontrolinio akcijų paketo pardavimo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų