E.Vaitkūnas atsisveikino su „Kauno Žalgiriu“

2022.12.02 16:32
Egidijus Vaitkūnas | zalgiris.lt nuotr.

Egidijus Vaitkūnas | zalgiris.lt nuotr.

Pasibaigus 2022-ųjų „Optibet A lygos“ sezonui, kuris „Kauno Žalgirio“ futbolo klubui buvo pažymėtas aukščiausia istorijoje antrąja vieta lygoje, sudėtyje prasideda pokyčiai.

Po ketverių metų kartu skiriasi „Kauno Žalgirio“ ir Egidijaus Vaitkūno keliai – pasibaigus kontraktui futbolininkas kelsis į kitą komandą.

„Viskas turi pradžią ir pabaigą, tad norėčiau padėkoti „Kauno Žalgiriui“ už suteiktą galimybę atstovauti šiam klubui. Šie 4 metai man buvo labai reikšmingi ir įsimintini tiek futbole, tiek asmeniniame gyvenime. Kaip ir daug kam minėjau, šis klubas eina teisingu keliu ir toliau nuosekliai dirbant, tikiu, kad pasieks aukščiausius tikslus.

Per šį laikotarpį buvo ir pakilimų, ir nusivylimų, todėl noriu padėkoti klubo vadovybei, administracijai, medicinos personalui, treneriui Rokui Garastui ir jo kolektyvui bei visai komandai už visus šituos nuostabius metus – už pamokas, už pagalbą, už patarimus, už palaikymą, už bendravimą, už kantrybę. Iki susitikimo aikštėje!“, – atsisveikindamas tarė E. Vaitkūnas.

Į Kauną 34-erių gynėjas atvyko 2019-aisiais ir per ketverius metus klubui padėjo iškovoti du bronzos ir vieną sidabro medalį stipriausioje Lietuvos lygoje.

Lietuvos čempionate ilgametis Lietuvos rinktinės narys su „Kauno Žalgirio“ apranga sužaidė beveik 100 rungtynių, per kurias pelnė 4 įvarčius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Kauno Žalgiris“ taip pat dėkoja futbolininkui už klubui atiduotus metus, jo atsidavimą aikštėje bei linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Zalgiris

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų