„PadkaStas + Pasaulio taurė“ 12 diena: ispanų rekordai, japonų pasiaukojimas ir VAR nelaimės

2022.12.02 12:21
„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

2022 m. Pasaulio futbolo taurės grupių etapui einant į pabaigą, kaip ir nuo čempionato pradžios, įvykius kiekvieną dieną sekti kviečia portalas „Sportas.lt“ ir tinklalaidė „padkaStas“.

Metus išskirtinai tik apie lietuvišką futbolą kalbėjusi tinklalaidė nusprendė pasinerti į pasaulio futbolo čempionato veiksmą bei pristato „PadkaStas + Pasaulio taurė“ laidų ciklą, skirtą būtent šio čempionato kovoms ir jų aptarimui.

Apie Pasaulio taurę ir toliau kalbės „padkaSto“ žiūrovams gerai žinomi veidai – buvęs futbolininkas ir dabartinis PFA prezidentas Arūnas Klimavičius, sporto komentatoriai Lukas Gintautas ir Benediktas Petkus bei buvęs futbolininkas, o dabar treneris Dominykas Galkevičius.

Paskutinius 2022-ųjų Pasaulio futbolo čempionato E ir F grupės susitikimus šį kartą analizavo Lukas Gintautas ir Arūnas Klimavičius.

Labiausiai laidos vedėjus nustebino Vokietijos rinktinės pasitraukimas iš čempionato ir dar vieną stebuklą atlikusi Japonijos rinktinė.

Būtent šių dviejų komandų įvarčius šiame epizode vedėjai ir analizavo – čia vėl rado daug įvairių aspektų, kuriuose įžvelgė klaidas. Esminis jų – Japonijos rinktinės antrasis įvartis.

Žinoma, nebuvo pamiršti ir kiti epizodai – atšauktas Kroatijos rinktinės baudinys, Kanados klaidos ir įspūdingi Ispanijos rinktinės skaičiai.

Visus epizodus galima rasti ne tik sportas.lt Youtube kanale, bet ir Spotify bei PodBean platformose.

Dvyliktojo epizodo temos:

0:00 Įžanga apie iškritusias rinktines;

5:25 Kroatija – Belgija ir nulinė nuošalė;

15:00 Maroko žygis ir Kanados vartininkas;

23:43 Dar viena Japonijos staigmena ir Ispanijos skaičiai;

36:30 Kosta Rika – Vokietija;

49:30 Tryliktos dienos prognozės;

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų