T.Fury paaiškino, kodėl niekada nekovos dėl neginčijamo pasaulio čempiono statuso – iki šiol laiko pyktį ant IBF F.Hrgovičius reikalauja O.Usyko (1)

2022.12.01 22:15
Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

 Šiuo metu 3 iš 4 pagrindinių pasaulio čempiono diržų sunkiasvorių bokse turi ukrainietis Oleksandras Usykas, o 1 – britas Tysonas Fury. Bokso sirgaliai jau seniai svajoja apie šių kovotojų akistatą, kuri galėtų padėti išsiaiškinti neginčijamą pasaulio čempioną.

Tiesa, T.Fury šiam gruodžiui pasirinko ne O.Usyką, o Dereką Chisorą. Kuo ilgiau T.Fury dels kautis su O.Usyku, tuo daugiau problemų kils ukrainiečiui, mat WBO, IBF ir WBA reitingų lyderiai ims reikalauti kovų su juo. Vienas tokių – IBF reitinge pirmaujantis kroatas Filipas Hrgovičius.

Privalomojo varžovo statusą turintis kroatas jau ėmėsi veiksmų, kad IBF greičiau surengtų jo kovą su O.Usyku. Apie tai prabilo F.Hrgovičiaus agentas Kalle Sauerlandas.

„Mes tik sakome, kad reikia laikytis taisyklių. Niekas iki šiol su mumis nesikalbėjo dėl kovos surengimo, todėl mes kreipėmės į IBF ir pareikalavome iš karto skelbti aukcioną dėl kovos surengimo teisių. Aš rūpinuosi Hrgovičiaus interesais ir esu įsitikinęs, kad jis gaus progą kautis dėl diržo. IBF visada buvo principinga organizacija. Prisiminkite, kad Fury nugalėjus Kličko, jie jau kitą pirmadienį liepė Fury ginti diržą prieš Glazkovą“, - pasakojo K.Sauerlandas.

Beje, istorijos su Viačeslavu Glazkovu iki šiol nepamiršo ir pats T.Fury. Tąkart britas atsisakė kautis su ukrainiečiu ir taip prarado ką tik iškovotą čempiono diržą. T.Fury dėl to atvejo iki šiol laiko pyktį ant IBF ir tikina, kad dėl tos organizacijos diržo niekada nebekovos.

„Man tas š****** IBF diržas yra paskutinėje vietoje. Dėl jo niekada nesutiksiu kovoti. Į neginčijamo pasaulio čempiono statusą jau nebepretenduosiu, nes IBF titulinėse kovose tikrai nedalyvausiu. Tai yra faktas. Nemokėsiu jokių kovos sankcionavimo mokesčių tai organizacijai. Niekada neleisiu jiems apjuosti čempiono diržu „Čigonų karaliaus“. Jie patys iš manęs atėmė diržą per 4 ar 5 dienas nuo tada, kai jį iškovojau“, - priminė T.Fury.

Tuo tarpu O.Usykas vis dar tikisi, kad pavyks pasiekti susitarimą su T.Fury: „Šiuo metu mano komanda bando pasiekti susitarimą su Fury, bet jis yra visiškai nenuspėjamas žmogus, todėl nieko negaliu prognozuoti. Aš norėčiau kautis vasarį arba kovo pradžioje. Man reikia kovos su Fury, nes man trūksta ketvirtojo diržo, kurį jis turi. Nenoriu kitų kovų, kol negausiu progos iškovoti ketvirtąjį diržą“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų