Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

Milijonus gausiantis D.Chisora atsisakė žeminti T.Fury: „Kaip aš galiu keiksnoti žmogų, kuris man padeda pamaitinti vaikus?“ Pažadėjo geriausią pirmąjį raundą sunkiasvorių bokso istorijoje

2022.12.01 21:29
Tysonas Fury ir Derekas Chisora | „Stop“ kadras

Tysonas Fury ir Derekas Chisora | „Stop“ kadras

 Jau šį šeštadienį Didžiojoje Britanijoje į ringą vėl žengs vienas geriausių šios eros boksininkų – 34-erių Tysonas Fury (32-0-1, 23 nokautai). Nenugalėtas WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas gins diržą prieš 38-erių tautietį Dereką Chisorą (33-12-0, 23 nokautai), kurį jau yra nugalėjęs du kartus.

„Laukia nuostabus bokso vakaras su sunkiasvorių kovomis. Labai norėjau šiemet dar kartą žengti į ringą, kad ir kas būtų tapęs mano varžovu. Kadangi mano varžovu tapo Chisora, galite būti garantuoti, kad reginys bus geras. Negaliu gyventi be kovų, nes jas tiesiog dievinu. Jei galėčiau, kaučiausi kiekvieną mėnesį. Dereko požiūris toks pats. Neabejoju, kad jis pasirašytų kontraktą 12-ai kovų su manimi per metus.

Ringe jokių draugysčių nebus. Nuskambėjus gongui, abu sieksime sunaikinti vienas kitą. Visgi, po kovos galėsime pavakarieniauti, išgerti arbatos ar dar kažko, ko norės Derekas. Žinau, kad yra nemažai žmonių, kritikuojančių šią kovą, tačiau aš savo varžovų niekada nenuvertinu. Tai tėra dviejų „arklių“ lenktynės. Jei tu užmigsi ant laurų, būsi nokautuotas. Bokso istorijoje taip nutiko ne kartą“, - sakė T.Fury.

Kalbama, kad garantuotas T.Fury uždarbis už kovą sieks net 25 mln. JAV dolerių. Jis dar gaus 80 proc. pajamų iš „pay-per-view“ pardavimų, tad prognozuojama, kad galutinis jo uždarbis bus apie 36,5 mln. JAV dolerių. D.Chisora gaus 20 proc. minėtų pajamų, o jo uždarbis, prognozuojama, bus apie 4,5 mln. JAV dolerių. Anot T.Fury vadybininkų, į šią kovą buvo parduota apie 60 tūkst. bilietų.

D.Chisora, gavęs puikią progą užsidirbti, atsisakė žeminti T.Fury spaudos konferencijos metu: „Aš negaliu čia elgtis agresyviai Tysono atžvilgiu, nes jis yra tas žmogus, kuris man suteikė galimybę čia būti. Jis man paskambino, pasakė, kad nori kautis ir pasiūlė man didelį uždarbį. Aš iš karto sutikau. Negaliu dabar čia sėdėti ir žeminti žmogų, kuris padeda man pamaitinti vaikus“.

Tiesa, D.Chisora irgi pridėjo, kad ringe draugysčių nebebus: „Šeštadienį eisiu į karą ir atgal nesižvalgysiu. Noriu atimti tai, kas jam priklauso. Noriu, kad tai nuo šeštadienio priklausytų man. Galiu garantuoti, kad neliksite nusivylę, jei stebėsite šią kovą. Su Tysonu sutarėme, kad pirmasis mūsų kovas raundas turi tapti geriausiu per sunkiasvorių bokso istoriją. Mes pasiruošę tai padaryti“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų