Apie L.Messi negražiai kalbėjęs S.Alvarezas atsiprašo: „Kiekvieną dieną išmokstame kažką naujo, o dabar buvo mano eilė“ (1)

2022.11.30 22:35
Saulis „Canelo“ Alvarezas | Scanpix nuotr.

Saulis „Canelo“ Alvarezas | Scanpix nuotr.

  Daugkartinis pasaulio bokso čempionas Saulis „Canelo“ Alvarezas prieš keletą dienų pagrasino argentiniečiui Lioneliui Messi ir apkaltino legendinį futbolininką nepagarba Meksikos vėliavai, kuomet internete pasirodė vaizdai iš Argentinos rūbinės, kurioje jie šventė pergalę prieš Meksiką.

S.Alvarezas sureagavo į vieną iš epizodų iš rūbinės, kurioje ant žemės buvo matyti meksikietiški marškinėliai, kuriuos L.Messi kliudė kojomis.

„Ar matėte, kaip L.Messi valė grindis su mūsų marškinėliais ir vėliava. Geriau jis tegu meldžiasi Dievui, kad aš jo nerasčiau. Kaip aš gerbiu Argentiną, jis privalo gerbti Meksiką. Nekalbu apie visą šalį, tik apie tą šūdą, kurį padarė L.Messi“, – rašė S.Alvarezas.

Netrukus į boksininko žodžius sureagavo buvę L.Messi komandos draugai Sergio Aguero ir Cescas Fabregasas. Jie gynė argentinietė ir pabrėžė, kad tai, kas matoma vaizdo įraše, yra įprastas dalykas rūbinėje pasibaigus rungtynėms.

„Canelo“, neieškok pasiteisinimų ar problemų, tikrai neišmanai futbolo ir tai, kas vyksta rūbinėje“, – rašė S.Aguero. „Rungtynėms pasibaigus, prakaituoti marškinėliai visada būna ant grindų. Tada, jeigu gerai matai, jis padaro judėsį norėdamas nusiauti batą ir netyčia kliudo marškinėlius“.

C.Fabregasas turėjo panašią žinutę boksininkui.

„Tu nepažįsti žmogaus, nesupranti, kaip viskas vyksta rūbinėje ar kas vyksta po rungtynių“, – sakė C.Fabregasas. „Visi marškinėliai, net tie, kuriuos dėvime patys, keliauja ant grindų ir po to yra skalbiami. Taip būna dar dažniau, kai šventi pergales“.

Galiausiai L.Messi užstojo net ir Meksikos rinktinės kapitonas Andresas Guardado, kurio marškinėliai ir atsidūrė pas argentinietį.

„Man teko laimė ir privilegija daugelį metų Ispanijoje susidurti su Messi ir išgyventi tokias akimirkas, kokias išgyveno mano sūnus (L.Messi nusifotografavo su jo sūnumi). Žinau, koks žmogus yra Leo“, – „TyC Sports“ teigė A.Guardado. „Deja, „Canelo“ nesupranta, ką reiškia rūbinė, todėl jis taip sureagavo pamatęs ant žemės meksikietiškus marškinėlius. Bet manau, kad tai kvaila ir nėra svarbu. Tai, kas buvo čia sukurta yra tam, kad kažką parduoti ar sukelti kontraversiją“.

Kiek pagalvojęs, S.Alvarezas ir pats atsiprašė L.Messi už neapgalvotą elgesį.

„Šias pastarąsias dienas mane apėmė aistra ir meilė, kurią jaučiu savo šaliai, todėl išsakiau netinkamus komentarus, už kuriuos noriu atsiprašyti L.Messi ir Argentinos žmonių. Kiekvieną dieną išmokstame kažką naujo ir šį kartą atėjo mano eilė. Linkiu abiem komandoms sėkmės, mes ir toliau palaikysime Meksiką iki galo“, - rašė S.Alvarezas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų