„PadkaStas + Pasaulio taurė“ 10 diena: Gakpo on fire, JAV gynėjų šėlsmas ir daug klaidų gynyboje

2022.11.30 12:41
„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

Prieš daugiau nei savaitę startavusi ir beveik mėnesį truksianti 2022 m. Pasaulio futbolo taurė, kurią kiekvieną dieną sekti kviečia portalas „Sportas.lt“ ir tinklalaidė „padkaStas“, įsibėgėja.

Metus išskirtinai tik apie lietuvišką futbolą kalbėjusi tinklalaidė nusprendė pasinerti į pasaulio futbolo čempionato veiksmą bei pristato „PadkaStas + Pasaulio taurė“ laidų ciklą, skirtą būtent šio čempionato kovoms ir jų aptarimui.

Apie Pasaulio taurę ir toliau kalbės „padkaSto“ žiūrovams gerai žinomi veidai – buvęs futbolininkas ir dabartinis PFA prezidentas Arūnas Klimavičius, sporto komentatoriai Lukas Gintautas ir Benediktas Petkus bei buvęs futbolininkas, o dabar treneris Dominykas Galkevičius.

Pirmą kartą studijoje per šių laidų ciklą susitiko Lukas Gintautas ir Dominykas Galkevičius, kuriems teko aptarti paskutinius A ir B grupių mačus.

A grupėje laidos vedėjai analizavo silpnus Kataro rinktinės veiksmus gynyboje, gyrė tris įvarčius jau pelniusių Cody Gakpo ir atkreipė dėmesį į neįskaitytą Nyderlandų įvartį.

Analizuodamas epizodus D.Galkevičius daug bėdų rado ir Ekvadoro bei Senegalo rinktinių gynybose ir pripažino, kad šiame čempionate tokių epizodų yra kiek per daug.

Žinoma, pamiršta neliko ir B grupė, kurioje didžiausias dėmesys buvo visiems keturiems per vakarą pelnytiems įvarčiams, JAV gynėjų šėlsmui kraštuose ir anglų meistriškumui.

Visus epizodus galima rasti ne tik sportas.lt Youtube kanale, bet ir Spotify bei PodBean platformose.

Dešimtojo epizodo temos:

0:00 Įžanga;

4:30 Nyderlandai – Kataras, Gakpo on fire;

19:50 Senegalas – Ekvadoras, baudinys ir klaidos gynyboje;

31:45 Iranas – JAV ir šios rinktinės krašto gynėjų šėlsmas;

42:15 Velsas – Anglija;

53:25 Vienuoliktos dienos prognozės;

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų