Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. Šiandien 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

Argentina tapo 2022 m. Pasaulio taurės C grupės nugalėtoja, Lenkija įšoko į atkrintamųjų kovų traukinį dėl geresnio įvarčių santykio L.Messi nerealizavo 11 m baudinio (22)

2022.11.30 23:01
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Argentinos rinktinė 2022 m. Pasaulio taurės C grupės paskutinėse rungtynėse 2:0 nugalėjo Lenkijos futbolininkus ir iškovoję antrąją pergalę iš eilės pateko į kitą šio turnyro etapą.

Įdomūs faktai po rungtynių:

• Enzo Fernandezas tapo jauniausiu žaidėju, pradėjusiu rungtynes startinėje sudėtyje, gindamas Argentinos rinktinės garbę pasaulio futbolo čempionato rungtynėse (21 metai ir 317 dienų) nuo Lionelio Messi prieš Nyderlandus 2006 m. (18 metų ir 362 dienos).

• Lioneliui Messi nepavyko realizuoti dviejų iš paskutinių trijų vienuolikos metrų baudinių pasaulio futbolo čempionate (įskaitant baudinių seriją).

• Wojciechas Szczesny tapo vos antruoju vartininku, atrėmusiu vienuolikos metrų baudinį pasaulio futbolo čempionato rungtynėse po to, kai pats jį ir uždirbo.

• Alexis Mac Allisteris tapo 61-uoju Argentinos rinktinės žaidėju, pasižymėjusiu pasaulio futbolo čempionate. Tik Brazilija (83) ir Vokietija (77) turi daugiau įvarčius pelniusių futbolininkų šiame turnyre.

• Galutinė C grupės rikiuotė: Argentina su 6 taškais finišavo pirma, Lenkija ir Meksika surinko po 4 taškus, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio lenkai iškovojo bilietą į atkrintamąsias kovas. Tuo tarpu Saudo Arabija kaip ir Meksika baigė savo pasirodymą šiame turnyre.

GERIAUSI
Geriausios vienuoliktos dienos rungtynės
Australija – Danija
22 balsai
Tunisas – Prancūzija
26 balsai
Lenkija – Argentina
126 balsai
Saudo Arabija – Meksika
86 balsai
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.


Piotras Zielinskis 6-ąją minutę atliko perdavimą Robertui Lewandowskiui, tačiau kamuolys puolėjo nepasiekė ir lenkų rengta ataka nutrūko. Į baudos aikštelę įsiveržęs Lionelis Messi 10-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau vartininkas Wojciechas Szczesny sėkmingai atrėmė kamuolį. Kamuolį susistabdęs Marcos Acuna 17-ąją minutę atliko smūgį dešine koja, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. P.Zielinskis 22-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau kamuolį sėkmingai tolyn nuo savų vartų išmušė varžovas. M.Acuna 29-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų. Julianas Alvarezas 36-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau W.Szczesny dar kartą sėkmingai apgynė savo saugomus vartus. L.Messi 39-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. A.Di Maria 43-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė W.Szczesny.

Alexis Mac Allisteris 46-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė Argentinos rinktinę į priekį 1:0. Kamilis Glikas 50-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Tikslaus perdavimo sulaukęs J.Alvarezas 56-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas. L.Messi 64-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko. J.Alvarezas 67-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino argentiniečių pranašumą 2:0. J.Alvarezas 73-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Lautaro Martinezas 86-ąją minutę atliko smūgį dešine koja, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

GERIAUSI
Įdomiausias vienuoliktos dienos sirgalius
Meksikos sirgalius
79 balsai
Danijos sirgalius
20 balsų
Prancūzijos sirgalius
32 balsai
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika (Lenkija – Argentina)

Rungtynių statistika (Lenkija – Argentina) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika (Lenkija – Argentina) | „Scoreboard“ statistika

90 min.

Argentinos rinktinė švenčia pergalę rezultatu 2:0!

 

90 min.

Pridedamos 6 papildomos žaidimo minutės.

86 min.

Lautaro Martinezas atliko smūgį dešine koja, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

 

73 min.

J.Alvarezas atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

 

67 min.
ĮVARTIS

J.Alvarezas nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino argentiniečių pranašumą 2:0.

 

64 min.

L.Messi smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

 

56 min.

Tikslaus perdavimo sulaukęs J.Alvarezas atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

 

50 min.

Kamilis Glikas standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

46 min.
ĮVARTIS

Alexis Mac Allisteris tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė Argentinos rinktinę į priekį 1:0.

 

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

 

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika (Lenkija – Argentina)

Pirmojo kėlinio statistika (Lenkija – Argentina) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika (Lenkija – Argentina) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių 0:0.

45 min.

Pridedamos 3 papildomos žaidimo minutės.

 

43 min.

A.Di Maria atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė W.Szczesny.

39 min.

L.Messi nepavyksta realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rungtynių rezultatas išlieka nepakitęs!

36 min.

Julianas Alvarezas atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau W.Szczesny dar kartą sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

29 min.

M.Acuna atliko pavojingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

22 min.

P.Zielinskis pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau kamuolį sėkmingai tolyn nuo savų vartų išmušė varžovas.

17 min.

Kamuolį susistabdęs Marcos Acuna atliko smūgį dešine koja, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

10 min.

Į baudos aikštelę įsiveržęs L.Messi atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau vartininkas Wojciechas Szczesny sėkmingai atrėmė kamuolį.

 

6 min.

Piotras Zielinskis atliko perdavimą Robertui Lewandowskiui, tačiau kamuolys puolėjo nepasiekė ir lenkų rengta ataka nutrūko.

2 min.

Lionelis Messi pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

 

1 min.

Rungtynės prasideda!

 

Atnaujinta 20:20

Lenkijos ir Argentinos rinktinių startinės sudėtys:

GERIAUSI
Geriausias vienuoliktos dienos žaidėjas
Alexis Mac Allisteris (Argentina)
95 balsai
Henry Martinas (Meksika)
38 balsai
Mathew Leckie (Australija)
55 balsai
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.


Įdomūs faktai prieš rungtynes:

• Lenkija išsaugojo „sausus“ vartus per paskutines trejas rungtynes pasaulio futbolo čempionate, įskaitant abi 2022 metais.

• Lenkija laimėjo ketverias iš pirmų septinių pasaulio futbolo čempionato rungtynių prieš Pietų Amerikos rinktinę (3 pralaimėjimai). Visgi pralaimėjo paskutinius tris susitikimus nepelnydamas nei vieno įvarčio.

• Argentina pralaimėjo paskutines dvi pasaulio futbolo čempionato rungtynes prieš Europos šalis (Kroatiją 3:0 ir Prancūziją 4:3 2018 metais).

• Tai bus trečiasis kartas, kai susitinka Lenkijos ir Argentinos rinktinės pasaulio futbolo čempionate. Lenkija 1974 metais iškovojo pergalę rezultatu 3:2, po ketverių metų Argentina džiaugėsi pergale 2:0.


Komentarai:

Wojciechas Szczesny, Lenkijos rinktinės vartininkas:

„Šiuo metu turėdami keturis taškus esame grupės viršūnėje. Dabar mūsų laukia labai sunkios rungtynės su Argentina. Tikimės, kad toliau žengsime į priekį, esame geroje situacijoje, jog patektume į kitą etapą.“

Lionelis Scaloni, Argentinos rinktinės vyriausiasis treneris:

„Rungtynės su Lenkija bus sudėtingos. Tokia yra realybė. Nesakau, kad bandysime laimėti, aš sakau, kad mes laimėsime. Toks yra mūsų tikslas.“


Kokias galimybes rinktinės turi žengti į kitą etapą?

Lenkijai pergalė arba lygiosios prieš Argentiną garantuotų patekimą į kitą etapą. Jie laimės grupę, jeigu iškovos pergalę arba sužaidus lygiosiomis Saudo Arabija taip pat sužais lygiosiomis arba pralaimės. Jeigu Lenkija pralaimės, o Meksika laimės: Argentina laimės grupę su 6 taškais, Lenkija ir Meksika turės po 4 taškus: Antoji vieta spręsis pagal grupės įvarčių skirtumą, o vėliau – pagal įmuštus įvarčius. Jeigu taškų santykis yra lygus, antroji vieta spręsis pagal „fair play“ taškus. Jeigu „fair play“ taškai yra lygūs, bus traukiami burtai. Jeigu Lenkija pralaimi, o Saudo Arabija ir Meksika sužaidžia lygiosiomis: Argentina laimi grupę su 6 taškais, Lenkija ir Saudo Arabija turi po 4 taškus. Jeigu Lenkija pralaimės 1 ar 2 įvarčių skirtumu, lenkai užims antrą vietą pagal įvarčių skirtumą grupėje, o Saudo Arabija liks trečia. Jeigu Lenkija pralaimės 3 įvarčiais, viskas spręsis pagal grupės įvarčių skirtumą. Jeigu tai bus vienoda, Lenkija užims antrą vietą pagal tarpusavio rezultatą. Jeigu Lenkija pralaimės 4 ar daugiau įvarčių, Saudo Arabija liks antra pagal grupės įvarčių skirtumą, o Lenkija – trečia. Jeigu Lenkija pralaimės, o Saudo Arabija laimės, lenkai iškris.

Argentina pergalės atveju prieš Lenkiją žengia toliau, o jeigu Saudo Arabija sužaidžia lygiosiomis arba pralaimi, argentiniečiai laimės grupę. Jeigu Argentina ir Saudo Arabija laimi: Pirmoji vieta bus nuspręsta pagal grupės įvarčių skirtumą, tuomet pagal pelnytus įvarčius. Jeigu tai bus vienoda, Saudo Arabija laimės grupę pagal tarpusavio rezultatą. Jeigu Argentina sužais lygiosiomis, jie pateks toliau, jeigu Saudo Arabija ir Meksika sužais lygiosiomis. Jeigu Argentina sužais lygiosiomis ir Saudo Arabija laimės, Argentina iškris, o toliau pateks Saudo Arabija ir Lenkija. Jeigu Argentina sužais lygiosiomis ir Meksika laimės: Lenkija laimės grupę su 5 taškais, Argentina ir Meksika turės po 4 taškus. Jeigu Meksika laimės 1 arba 2 įvarčiais, Argentina liks antra pagal grupės įvarčių skirtumą. Jeigu Meksika laimės 3 įvarčiais, viską spręs pelnyti įvarčiai, o jeigu ir tai bus identiška, Argentina liks antra pagal tarpusavio rezultatą. Jeigu Meksika laimės 4 įvarčiais, jie užims antrą vietą pagal įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumą. Argentina negali patekti toliau, jeigu pralaimės.


Komandų formos:

Komandų formos

Komandų formos

Komandų formos | Organizatorių nuotr. 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
GERIAUSIŲ RINKIMAI
  • Rungtynės