V.Ortizo vadybininkas: „Vergilas nesikaus su Stanioniu, jei gaus tik 25 proc. prizinio fondo“

2022.11.29 21:37
Rickas Miriganas | „Stop“ kadras

Rickas Miriganas | „Stop“ kadras

WBA organizacija savo reguliariajam pasaulio čempionui pusvidutinio svorio kategorijoje Eimantui Stanioniui liepė ginti diržą prieš pirmą vietą reitinge užimantį amerikietį Vergilą Ortizą jaunesnįjį.

Abiems pusėms buvo duota 30 dienų, kad būtų pasiektas susitarimas dėl kovos sąlygų. Jei tai neįvyks, tada bus skelbiamas savotiškas aukcionas dėl kovos organizavimo teisių, kuriame galės dalyvauti daugiau bokso agentūrų. Tokiu atveju E.Stanioniui atitektų 75 proc. prizinio fondo.

„Esnews“ neseniai pakalbino V.Ortizo agentą Ricką Miriganą, kuris pažymėjo, kad jo klientas už 25 proc. prizinio fondo tikrai nesutiktų kautis su E.Stanioniu ir tikisi, jog pavyks išsiderėti geresnes sąlygas.

„Vergilas tikrai nekovos, jei gaus tik 25 proc. prizinio fondo. Jiems reikia kažką pakeisti savo taisyklėse, nes mes iš esmės kalbame apie kovą tarp dviejų privalomųjų varžovų. Prizinio fondo dalinimas į 75 proc. ir 25 proc., kai tarpusavyje kaunasi du privalomieji varžovai, yra nelogiškas. Mes padarysime viską, kad ta kova įvyktų ir tikimės, kad derybos bus sėkmingos. Visgi, jei pasaulis „sugrius“ ir prireiks aukciono, tai galiu patvirtinti, kad už 25 proc. prizinio fondo niekas nekovos. Tikiuosi, kad net ir praėjus terminui kas nors galiausiai pakeistų sąlygas ir sąžiningiau padalintų prizinį fondą“, - aiškino R.Miriganas.

V.Ortizas šiuo metu yra WBA ir WBO reitingo lyderis, o WBC ir IBF reitinguose jis užima 2-ąsias vietas. Visgi, E.Stanionis savo rankose turi WBA reguliarųjį pasaulio čempiono diržą, todėl natūralu, kad jis derybose turėtų užimti dominuojančią poziciją.

„Pusvidutinio svorio kategorijoje dabar visiškas chaosas. Vergilas visose organizacijose galėtų bandyti siekti čempiono diržų. Tikimės, kad derybos bus sėkmingos ir jis galės pasukti WBA keliu, bet tada Spence‘as gali persikelti į aukštesnę svorio kategoriją ir sukelti dar daugiau chaoso. Jei Spence‘as tai padarys, gal ir Crawfordas paseks paskui jį. Jei esi agentas ar boksininkas, tai nuspėti, kas nutiks pusvidutiniame svoryje, yra tas pats, kas nuspėti orus“, - pridėjo R.Miriganas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai "LKL 22/23"
02-04 „Labas Gas“ 17:00 „Nevėžis-Optibet“
02-04 „CBet“ 17:20 „Rytas“
02-05 „7Bet-Lietkabelis“ 17:20 „Šiauliai“
02-05 „Pieno žvaigždės“ 19:30 „Neptūnas“