Dėl karjeros pabaigos persigalvojęs T.Fury: „Mano tėvas išplėštų J.Paulo širdį ir jam ją sumaitintų“

2022.11.29 16:03
Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

 Jau šį šeštadienį Didžiojoje Britanijoje į ringą vėl žengs vienas geriausių šios eros boksininkų – 34-erių Tysonas Fury (32-0-1, 23 nokautai). Nenugalėtas WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas gins diržą prieš 38-erių tautietį Dereką Chisorą (33-12-0, 23 nokautai), kurį jau yra nugalėjęs du kartus.

T.Fury po pergalės balandį prieš Dillianą Whyte‘ą pareiškė, jog baigia karjerą. Britas atlaisvino „The Ring“ čempiono diržą ir atrodė, kad artimiausiu metu tikrai nebekovos. Visgi, praėjus keliems mėnesiams T.Fury persigalvojo ir dabar jau pripažįsta, kad karjerą baigti yra daug sunkiau, nei jam atrodė.

„Man bokso reikia labiau, nei aš kada nors būčiau pagalvojęs. Šitas sportas man reikalingas tam, kad palaikyčiau fizinę formą, kad išlaikyčiau psichologinį stabilumą. Man boksas yra būtinas emociškai. Norėčiau netolimoje ateityje pasiryžti baigti karjerą, bet šiuo metu nesu pasiruošęs to daryti. Praėjusią naktį žiūrėjau Larry Holmeso kovos įrašą. Jam tada buvo 43-eji ir jis toliau karšė varžovams kailį. Man dar tik 34-eri ir aš vis dar turiu parako. Šiuo metu nesu pasiruošęs trauktis, o ateityje pažiūrėsime, kas nutiks.

Po kovos su Whyte‘u grįžau namo. Jaučiau, kad bokse pasiekiau viską, ką norėjau. Tuomet galvojau tik apie tai, kad noriu praleisti daugiau laiko su šeima, noriu nuvežti vaikus į mokyklą, pavedžioti šunį ir daryti kitus tėviškus darbus. Visgi, netrukus supratau, kad visa tai yra skirta normaliems žmonėms. Aš nenormalus. Aš tarsi kažkoks ateivis šioje žemėje, kuris atsigauna tik tada, kai treniruojasi kovai. Nežinau, kas bus ateityje, kai fiziškai nebepajėgsiu kovoti. Tiesą pasakius, nerimauju dėl to. Aš matau, kad Floydas, net ir būdamas 45-erių, toliau kovoja su visokiais „youtuberiais“, nes jis irgi negali pamiršti bokso. Sustoti yra labai sunku.

Pats maniau, kad man bokso nebereikia, bet mano nuomonė greitai pasikeitė. Galite sakyti, kad man dar tik 34-eri ir aš, kaip boksininkas, esu gana jaunas. Visgi, pagal savo gyvenimo stilių aš jau tikrai nesu jaunuolis. Mano sąnariai susidėvėję ir mano gyvenimo būdas tikrai ne pats sveikiausias. Buvau priaugęs labai daug svorio, vartojau alkoholį ir narkotikus, valgiau visokias nesąmones. Dariau daugybę dalykų, kurių profesionalus sportininkas neturėtų daryti“, - „The MMA Hour“ eteryje sakė T.Fury.

Britas sulaukė nemažai kritikos dėl to, kad nesikovė su Oleksandru Usyku arba Anthony Joshua, o pasirinko du kartus nugalėtą D.Chisorą.

„Aš niekada nenuvertinu savo varžovų ir dabar galvoju tik apie Chisorą. Šioje kovoje ginsiu pasaulio čempiono diržą, todėl dabar man tik tai ir rūpi. Man šiuo metu nusišvilpt ant Usyko ir AJ, galvoju tik apie Chisorą, kuris šeštadienį eis į ringą tam, kad išmuštų mano smegenis lauk. Po tos kovos mano mintyse bus tik Kalėdos. Prisigersiu kiekvieną dieną, valgysiu daug nesąmonių, būsiu su šeima ir linksminsiuosi. Darysiu tai, ką daro normalus žmonės, bei pasimėgausiu karo grobiu. Po švenčių ramiai pergalvosiu, ką man daryti toliau. Kas žino, gal ir vėl paskelbsiu karjeros pabaigą?“, - svarstė T.Fury.

WBC čempionas taip pat sulaukė klausimo apie savo tėvo Johno Fury elgesį. Jis „Global Titans“ renginyje po Tommy Fury kovos įsiveržė į ringą, susiplėšė marškinėlius ir metė iššūkį tarp žiūrovų sėdėjusiam „youtuberiui“ Jake‘ui Paului.

„Manau, kad mano tėvas išplėštų Paulo širdį ir jam ją sumaitintų, nepaisant to, kad mano tėvui tuoj sueis 60 metų. Manau, kad tėvas su Jake‘u Paulu turėtų susikauti be pirštinių. Tai būtų geras šou. Tikrai sumokėčiau 100 JAV dolerių už tokios kovos transliaciją „pay-per-view“ platformoje“, - pridėjo T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų