Į teismą paduotas C.McGregoras A.Lobovui paskyrė dainą ir išvadino jį žiurke

2022.11.28 22:49
Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Airis Conoras McGregoras ir Artiomas Lobovas ilgą laiką buvo bendražygiai koviniame sporte, kurie treniruodavosi kartu ir nuolat palaikydavo vienas kitą. Visgi, praėjusią savaitę jų draugystės baigėsi.

„The Irish Independent“ pranešė, kad A.Lobovas padavė airį į teismą ir ėmė reikalauti milijonų JAV dolerių. Jam užkliuvo 2021 m. sandoris, kai C.McGregoras už 600 mln. JAV dolerių pardavė savo viskio kompanijos kontrolinį akcijų paketą. A.Lobovas aiškina, kad jis svariai prisidėjo prie idėjos apie C.McGregoro viskį ir turėjo susitarimą su airiu, pagal kurį jam turėjo atitekti 5 proc. pajamų nuo minėto pardavimo.

A.Lobovas anksčiau yra minėjęs, kad būtent jis pasiūlė C.McGregorui pardavinėti airišką viskį, bet tada aiškino, kad jam pinigų iš bičiulio nereikia. Visgi, panašu, kad jei A.Lobovas anksčiau ir atsisakė 1 mln. JAV dolerių, tai dabar sumos, siekiančios apie 30 mln. JAV dolerių, jis jau nebenori atsisakyti.

C.McGregoras į tokį A.Lobovo ėjimą greitai sureagavo. Airis savo „twitter“ paskyroje patalpino trumpą dainą, skirtą buvusiam bičiuliui.

„Artiomas yra žiu-urkė, na na na na, hey, na na na na, hey!“, - traukė dainą C.McGregoras, vėliau tradiciškai ištrynęs savo įrašą.

Kitas UFC kovotojas Danas Hookeris vėliau pripažino, kad C.McGregoro daina jam ilgam įstrigo į galvą. Tuo tarpu „Bellator“ čempionė Cris Cyborg C.McGregoro dainą pavadino apgailėtina. Airis tuomet išvadino brazilę šlykštyne ir liepė jai „užsikišti“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų