FutbolasLT_S02E13: A lyga – metų džiaugsmai ir nusivylimai (1)

2022.11.28 22:19
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Ant paskutinį Lietuvos futbolo rudens epizodo palydėtuvių į studiją susirinko ne tik „FutbolasLT“ tinklalaidės senbuviai Aurimas Budraitis ir Evaldas Gelumbauskas, bet ir FK “Panevėžys“ bronziniu įdegiu švytintis Karolis Tretjakas.

Pasidžiaugę po sunkios traumos sveikstančio Gajaus Kulbio paramos akcijos sėkme susirinkusieji sutelkė dėmesį į finalinį - 36-ąjį A lygos turą. Būtent po jo paaiškėjo galutinė čempionato rikiuotė, džiūgavo medalininkai, nelabai liūdėjo ir istorinio žygio į Europą autoriai, o nusivylimo ašaras gniaužė futbolo šventės paribiuose likę „Riteriai“.

Pasidalinę gyvais įspūdžiais iš Kauno ir Panevėžio, aptarę "Kauno Žalgirio" triumfo vakarą Vilniuje ir padėkoję už pastangas Gargžduose bei Marijampolėje sezoną uždariusioms komandoms, „FutbolasLT“ kūrėjai pasinėrė į gilų 2022 m. A lygos sezono komandų aptarimo transą.

Dėliojant sezono „Džiaugsmų ir Nusivylimų“ akcentus dėmesio teko visoms komandoms ir ryškiausiems jų veikėjams, o finaliniu potėpiu tapo Geriausių A lygos žaidėjų (pagal pozicijas) rinkimai bei absoliučiai geriausio 2022 metų čempionato trenerio paskelbimas.

Pasidžiaugę savo kosminėmis įžvalgomis bei atradimais „FutbolasLT“ kūrėjai pastebėjo, kad nebeliko laiko net "Futbolo trupiniams", tad iš karto griebė už ragų žiūrovų klausimus, kurių viršūnėje dėmesio prašėsi klausimas apie Manto Kuklio ir Vilmos Venslovaitienės begalinę istoriją.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų