Irano žurnalistui sukritikavus JAV rinktinės kapitoną, šis pateikė klasišką atsakymą (3)

2022.11.28 21:46
Tyleris Adamsas | Scanpix nuotr.

Tyleris Adamsas | Scanpix nuotr.

 Prieš antradienį vyksiančias Pasaulio taurės rungtynes tarp JAV ir Irano rinktinių, amerikiečių kapitonas Tyleris Adamsas pateikė klasišką atsakymą žurnalistui, kuris sukritikavo žaidėją.

Artėjančiose rungtynėse netrūks įtampos ne tik todėl, kad JAV ir Iranas kovoja dėl šansų patekti į kitą pasaulio čempionato etapą, tačiau ir dėl šių šalių politinės įtampos.

„Visų pirma, jūs sakote, kad palaikote Irano žmones, bet mūsų šalies pavadinimą tariate neteisingai. Prašau, vieną kartą ir visiems laikams išsiaiškinkime tai. Antra, ar gerai, kad atstovaujate šaliai, kuri savo ribose taip diskriminuoja juodaodžius. Per pastaruosius kelerius metus matėme judėjimą „Black Lives Matter“. Ar jums gerai atstovauti JAV, kai tuo tarpu Amerikoje vyksta tiek daug juodaodžių diskriminacijos?“, – klausė žurnalistas.

T.Adamsas pirmiausia atsiprašė žurnalisto už neteisingą Irano pavadinimo ištarimą bei pateikė atvirą atsakymą.

„Atsiprašau už neteisingą jūsų šalies pavadinimą. Su diskriminacija susiduri visur. Vieną dalyką, kurį išmokau, ypatingai pastaraisiais metais gyvendamas užsienyje ir turėdamas pritapti prie skirtingų kultūrų, tai, kad JAV kiekvieną dieną daro pažangą.

Augau baltaodžių šeimoje, kurioje buvo ir afroamerikiečių paveldas bei kilmė. Turėjau patirties su skirtingomis kultūromis ir labai lengvai asimiliavausi įvairiose kultūrose.

Ne kiekvienas turi tokį gebėjimą lengvai tai padaryti ir akivaizdu, kad tai suprasti užtrunka ilgiau, bet tai galima padaryti per švietimą. Tai labai svarbu. Pavyzdžiui jūs ką tik mane pamokėte apie savo šalies tarimą. Tai procesas ir trunka tol, kol matai pažangą. Tai svarbiausia“, – sakė futbolininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų