M.Kuklys: „Neleisiu savęs vadinti melagiu“

2022.11.27 17:49
Mantas Kuklys | Elvio Žaldario nuotr.

Mantas Kuklys | Elvio Žaldario nuotr.

Vienas atsinaujinusio Vilniaus „Žalgirio“ simbolių Mantas Kuklys sekmadienio ryte sureagavo į Vilmos Venslovaitienės šios savaitės pradžioje laidoje „Skrieja kamuolys“ ištartus žodžius, neva, buvęs „Žalgirio“ futbolininkas apsimelavo ir dėl to buvo priverstas palikti klubą.

Nepaisant to, kad su saugu jau kuris laikas nutraukta sutartis, „Žalgirio“ sirgaliai iki šiol negali suprasti, kodėl tarp žaidėjo ir klubo perbėgo juoda katė. Sportas.lt jau minėjo, kad konflikto užuomazgos prasidėjo dėl M.Kuklio santykių su treneriu Vladimiru Čeburinu, o po nelaimėtų rungtynių Telšiuose tų santykių, apskritai, neliko.

Po V.Venslovaitienės kaltinimų M.Kuklys skolingas buvusiai vadovei neliko.

„Niekada neleisiu savęs vadinti melagiu ir šmeižiku ypač kai niekada to nedariau.

Norėčiau paklausti Mantas Krasnickas, kurios istorijos liudininku jūs buvote? Gal aš kažko nežinau? Dar karta sakau niekada nieko nešmeižiau, ypač žmogaus, kurį futbolo pasaulyje laikiau savo mama. Taip pat norėčiau išgirsti gerbiamo Ramūnas Čepaitis ką jis tokio išgirdo „valdybos“ susirinkime, dėl ko aš esu nesąžiningas? Klubui istorinę dieną portalas Vienuolika teigė: „Mūsų duomenimis, Kuklys iš konferencijų lygos buvo atkabintas dėl rungtynių su „Ludogorets“ pratęsimo metu užsidirbto vienuolikos metrų baudinio. Baudinio, dėl kurio legitimumo iki šiol kyla klausimų.“

Bet šitą informaciją jie gavo tikrai ne iš manęs. Po pasirodžiusio podkasto, jie tai patvirtino: „Tačiau informaciją apie neregistravimo priežastis gavome ne iš Manto, tad Vilmos metami kaltinimai žaidėjo atžvilgiu yra neteisingi ir nepagrįsti, o tebesitęsiantis klubo legendos vardo purvinimas – nesolidus. Kuklys neprisidėjo prie to, kad mūsų nuomonė būtų publikuota, todėl nei apie žaidėjo šmeižtą, nei apie melą čia kalbėti nederėtų.

„Dar kartelį pasikartosiu - aš nieko nešmeižiau nei viešai, nei neviešai, nei Vilmos, nei komandos. Beje, aš dar nesiruošiu baigti karjeros. O kai ją baigsiu tai tikrai būsiu su garbinga ir švaria sąžine“, - savo facebook profilyje rašė M.Kuklys.

Palikęs „Žalgirį“ saugas prisijungė prie gimtojo miesto „Šiaulių“ klubo, kuriame praleis kitą sezoną.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų