„PadkaStas + Pasaulio taurė“ 7 diena: Prancūzijos bei Danijos trileris ir bravo Orsato

2022.11.27 12:39
„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

„PadkaStas + Pasaulio taurė“ | „Stop“ kadras

Lapkričio 20 dieną Katare startavo beveik mėnesį truksianti 2022 m. Pasaulio futbolo taurė, kurią kiekvieną dieną sekti kviečia portalas „Sportas.lt“ ir tinklalaidė „padkaStas“.

Metus išskirtinai tik apie lietuvišką futbolą kalbėjusi tinklalaidė nusprendė pasinerti į pasaulio futbolo čempionato veiksmą bei pristato „PadkaStas + Pasaulio taurė“ laidų ciklą, skirtą būtent šio čempionato kovoms ir jų aptarimui.

Apie Pasaulio taurę ir toliau kalbės „padkaSto“ žiūrovams gerai žinomi veidai – buvęs futbolininkas ir dabartinis PFA prezidentas Arūnas Klimavičius, sporto komentatoriai Lukas Gintautas ir Benediktas Petkus bei buvęs futbolininkas, o dabar treneris Dominykas Galkevičius.

Septintame 2022 metų Pasaulio futbolo čempionatui skirtų laidų „PadkaStas + Pasaulio taurė“ ciklo epizode Pasaulio čempionato įvykius apžvelgė Benediktas Petkus ir Arūnas Klimavičius.

Laidos vedėjai naujausiame epizode didžiausią dėmesį skyrė abejingų nepalikusiai Prancūzijos ir Danijos rinktinių akistatai, kurios epizodų analizė užėmė trečdalį visos laidos.

A.Klimavičius taip pat gailėjo pralaimėti nenusipelniusios Saudo Arabijos rinktinės, atkreipė dėmesį į Australijos rinktinės įvartį ir žavėjosi arbitro darbu paskutinėje vakaro dvikovoje tarp Argentinos ir Meksikos rinktinių.

Kalbėdami apie kiekvieną grupę vedėjai taip pat paspėliojo kas laukia komandų galutiniame išsidėstyme ir laukė aštuntosios turnyro dienos.

Septintojo epizodo temos:

0:00 Tunisas – Australija;

6:40 Lenkija – Saudo Arabija;

16:25 Prancūzija – Danija;

33:10 Argentina – Meksika;

45:10 Aštuntos dienos prognozės;

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų